Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua (85550)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 27,00
excl. BTW € 32,67 incl. BTW
Partnummer:

85550

EAN: 0757120855507 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois

LSZH kwaliteit glasvezelkabel ontworpen voor 10GBase-SR en 10GBase-LRM-poorten en apparatuur

Deze OM3 Duplex Multimode glasvezelkabel is ideaal voor het aansluiten van 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ en QSFP+ ontvangers voor 10 gigabit netwerkverbindingen. Deze kabel heeft een LSZH-mantel die beschermt tegen giftige en corrosieve gassen in slecht geventileerde ruimtes en andere ruimtes waar dit belangrijk is. Deze kabel biedt ook compatibiliteit met bestaande 50/125 apparatuur en het prestatievermogen dat nodig is voor de ondersteuning van LED- en VCSEL-laserlichtbronnen, en 10 gigabit Ethernet-toepassingen. De 'Low Smoke Zero Halogen' (LSZH / LS0H) mantel is gemaakt van materialen die de rook- en halogeenuitstoot verlagen als de kabel wordt blootgesteld aan extreme temperaturen.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Kenmerken

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Kleur kabel Turkoois
Materiaal buitenmantel Polyvinyl chloride (PVC)
Draad modus structuur Multimode
Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
Temperatuur, in bedrijf -20 - 70 °C
Sexe Mannelijk/Mannelijk
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Lengte snoer 2 m
Soort kabel OFNR

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...