Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged 1000Mbit/s netwerk media converter (GLC-LX-SM-RGD=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 851,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-LX-SM-RGD=

EAN: 0882658074172 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Cisco 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-LX/LH. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Gewicht: 75 g. Zendvermogen: -3 - -9,5 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP

The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network (Figure 1). SFPs can be used and interchanged on a wide variety of Cisco products and can be intermixed in combinations of 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-ZX, or 1000BASE-BX10-D/U on a port-by-port basis.

1000BASE-LX/LH SFP for Both Multimode and Single-Mode Fibers
The 100BASE-LX/LH SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-LX standard, operates on standard single-mode fiber-optic link spans of up to 10 km and up to 550 m on any multimode fibers.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Maximaal bereik 10000 m

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Gewicht 75 g

Overige specificaties

Zendvermogen -3 - -9,5 dBmW
Bekabelingstechnologie 100BASE-LX/LH
Afmetingen (BxDxH) 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Aansluiting(en) LC-PC
Interface SFP
Fiber type MMF/SMF

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...