Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 1000Base LX SFP - 1310nm - LC - C Temp 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter (ONS-SC-GE-LX=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 784,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

ONS-SC-GE-LX=

EAN: 0746320986142 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

1000Base LX SFP - 1310nm - LC - C Temp

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Cisco 1000Base LX SFP - 1310nm - LC - C Temp. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000Base LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Mean time between failures (MTBF): 9970080 uur. Typisch stroomverbruik: 1 W. Interface: SFP, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE-802.3, Aansluiting(en): LC-LC

The SFP transceiver module is a bidirectional device with a transmitter and receiver in the same physical package. The module interfaces to the network through a connector interface on the electrical ports and through an LC termination connector on the optical ports. Electrical interfaces and dimensions are defined in the SFF-8472 industry-standard multisource agreement (MSA).

Transmitter
In the transmit direction, the SFP transceiver module receives the electrical signal and transmits this data in an optical signal by using a laser driver that controls the laser diode. The optical output power is held constant by an automatic power control circuit.

Receiver
In the receive direction, the SFP transceiver module receives an NRZ optical signal and converts it to an electrical equivalent. The receive portion of the module will use some kind of amplifier to control the converted electrical signal.

EEPROM
This type of SFP transceiver is identified by the standard two-wire serial interface used in EEPROM with an I2C interface (with serial ID functions) that is part of the GBIC specifications and the SFF-8472 MSA. In addition, EEPROM offers an enhanced monitoring interface for optical transceivers as described in SFF-8472, which allows real-time access to the device to enable monitoring of received optical power, laser bias current, laser optical output power, etc.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1310 nm
Plug and play Ja
Mean time between failures (MTBF) 9970080 uur

Energie

Stroomverbruik 1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 1000Base LX
Aansluiting(en) LC-LC
Voldoet aan industriestandaarden IEEE-802.3
Interface SFP

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...