Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 10GBASE-ER XENPAK Module for SMF 10000Mbit/s 1550nm netwerk media converter (XENPAK-10GB-ER+=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 7.826,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

XENPAK-10GB-ER+=

EAN: 0882658087998 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

10GBASE-ER XENPAK Module for SMF, Spare

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco 10GBASE-ER XENPAK Module for SMF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-ER. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1550 nm. Typisch stroomverbruik: 8 W. Zendvermogen: -4,7 - 4 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ae, Aansluiting(en): SC/PC

The range of Cisco® 10GBASE XENPAK modules offers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.
Main features of Cisco 10GBASE XENPAK modules include:
-Supports 10GBASE Ethernet.
-Hot-swappable input/output device plugs into an Ethernet XENPAK port of a Cisco switch or router to link the port with the network.
-Provides flexibility of interface choice.
-Supports "pay-as-you-populate" model.
-Supports the Cisco quality identification feature that enables a Cisco switch or router to identify whether the module is a Cisco certified and tested XENPAK module.

Cisco XENPAK-10GB-ER / -ER+: Supports a link length of up to 40 km on SMF (G.652).

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1550 nm
Maximaal bereik 40000 m
Hot-swap Ja

Energie

Stroomverbruik 8 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 75 °C

Overige specificaties

Zendvermogen -4,7 - 4 dBmW
Bekabelingstechnologie 10GBASE-ER
Aansluiting(en) SC/PC
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ae
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 104 °F
Fiber type SMF

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...