Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 1.509,00
korting!
Cisco 3945 4 poorten rack-montage router (C3945E-VSEC-CUBEK9)

Cisco 3945 4 poorten rack-montage router (C3945E-VSEC-CUBEK9)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 12.210,00

Actieprijs € 10.701,00

excl. BTW € 12.948,21 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

C3945E-VSEC-CUBEK9

EAN: 0882658360022 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Cisco 3945 4 poorten rack-montage router

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Up-sell products
€ 2.870,00 € 2.094,00
€ 4.249,00 € 2.984,00
€ 8.690,00 € 7.606,00
€ 2.540,00 € 2.210,00
€ 3.820,00 € 2.855,00

Productinformatie

Cisco 3945 4 poorten rack-montage router

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Rack-montage Ja
Formaat 3U
Kleur van het product Zwart
LED-indicatoren Ja
Ophangsysteem voor aan de muur Nee

Ethernet LAN-eigenschappen

Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Ethernet LAN Ja
Bekabelingstechnologie 10/100/1000Base-T(X)

Poorten & interfaces

WAN-poort Ethernet (RJ-45)
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 4
Aantal USB-aansluitingen 2
USB-versie 2.0
RS-232 port 1
Uitbreidingsslots 3 x EHWIC
3 x DSP
1 x ISM
Aantal geïnstalleerde SFP modules 2

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ag,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u
ISDN-aansluiting Ja
Port forwarding Ja

Protocollen

Routing protocols BGP,EIGRP,OSPF
Beheerprotocollen CBWFQ, WRED, PBR, NBAR, SOAP, EEM, PSLA, SNMP

Beheerfuncties

Web-gebaseerd management Ja
Quality of Service (QoS) Ja

Beveiliging

Firewall IOS

data storage devices

Flash memory 256 MB
Intern geheugen 1024 MB
Uitbreiding module support Ja

Energie

AC invoer voltage 100-240
AC invoer frequentie 47/63
Stroom 7.1
Type stroombron AC

Gewicht en omvang

Breedte 438,1 mm
Diepte 476,2 mm
Hoogte 133,3 mm

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 85 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent

Certificaten

Veiligheid UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1
Elektromagnetische compatibiliteit 47 CFR, ICES-003, EN55022, CISPR22, AS/NZS 3548, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN 61000, EN 55024, CISPR 24, EN50082-1

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerken
Cisco CATALYST 4500 E-SERIES FAMILY SLOT COVER (SPARE)EN CATX

Cisco CATALYST 4500 E-SERIES FAMILY SLOT COVER (SPARE)EN CATX

C4K-SLOT-CVR-E=
€ 35,00
Op voorraad
Cisco Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex M

Cisco Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex M

EHWIC-VA-DSL-M=
€ 533,00
Op voorraad
Cisco Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex A

Cisco Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex A

EHWIC-VA-DSL-A=
€ 374,00
Op voorraad
Cisco C49XX FRONT AND REAR MOUNT BRACKETS

Cisco C49XX FRONT AND REAR MOUNT BRACKETS

C4948-BKT-KIT=
€ 49,00
Op voorraad
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= Intern Ethernet/Fiber netwerkkaart & -adapter

Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU= Intern Ethernet/Fiber netwerkkaart & -adapter

EHWIC-1GE-SFP-CU=
€ 533,00
Op voorraad
Netwerkswitch modules
Cisco 1-port VDSL2/ADSL2+ EHWIC over ISDN, spare

Cisco 1-port VDSL2/ADSL2+ EHWIC over ISDN, spare

EHWIC-VA-DSL-B=

Normale prijs: € 507,00

Actieprijs € 318,00

Op voorraad
Netwerk-switches
Cisco Net Cisco C49XXE FRONT AND REAR MOUNT

Cisco Net Cisco C49XXE FRONT AND REAR MOUNT

C4948E-BKT-KIT=
€ 82,00
Op voorraad
Routers
Cisco 881 1 port router

Cisco 881 1 port router

C881W-E-K9

Normale prijs: € 500,00

Actieprijs € 354,00

Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco 3945 4 poorten rack-montage router.
  Bezig met laden...