Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 43,00
korting!
Cisco Catalyst 2960-C Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Wit (WS-C2960C-8PC-L)

Cisco Catalyst 2960-C Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Wit (WS-C2960C-8PC-L)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 521,00

Actieprijs € 478,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

WS-C2960C-8PC-L

EAN: 0882658452420 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

Catalyst 2960-C, PoE, Fast Ethernet, 8 x 10/100 LAN, 2 x 1Gb Combo SFP, LAN Base, 1.86kg, White

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

Cisco Catalyst 2960-C. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L2, MIB-ondersteuning: RMON-MIB, RMON2-MIB, Bridge-MIB, CDP-MIB, Entity-MIB, ENVMON-MIB, Flash-MIB, FTP-MIB, Image-MIB, IP-. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Fast Ethernet (10/100), Console port: RS-232, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX,100BASE-T,1000BASE-T,1000BASE-TX. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE. MAC-adrestabel: 8000 entries. Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LH,1000BASE‑LX,1000BASE‑SX,1000BASE‑ZX,100BASE-BX,100BASE-FX,100BASE-LX

Catalyst 2960-C
Cisco® Catalyst® compact switches easily extend an intelligent, fully managed Cisco Catalyst wired switching infrastructure, including end-to-end IP and Borderless Network services, with a single Ethernet cable or fiber from the wiring closet. These attractive, small form-factor Fast Ethernet switches are ideal for connecting multiple devices on the retail sales floor; in classrooms, hotels, and factories; and for extending wireless LAN networks: wherever space is at a premium and multiple cable runs could be challenging.

Cisco Catalyst 2960-C Series Compact Switche highlights:
- Extend a highly secure, intelligent, managed Cisco Catalyst infrastructure with a single Ethernet cable or fiber from the wiring closet;
- Support for advanced security and services, including voice, video, and Cisco Borderless Network services, to remote endpoints;
- Power over Ethernet (PoE) pass-through enables the compact switch to draw power from the wiring closet and pass it to end devices;
- Attractive, small form factor and fanless operation fit in confined spaces where multiple cable runs could be challenging;
- Easy to deploy, manage and extend the network loop free;
- Enhanced limited lifetime hardware warranty.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Rack-montage Nee
Kleur van het product Wit
LED-indicatoren LAN, Link, Stroom, Ja
Veiligheid UL, CAN/CSA, EN, IEC, CE, GB
Certificering FCC, EN, CE, AS/NZS, VCCI, KCC, ANATEL, CCC, GOST, ROHS, CLEI

Beheerfuncties

Switch-laag L2
Switch type Managed network switch
MIB-ondersteuning RMON-MIB, RMON2-MIB, Bridge-MIB, CDP-MIB, Entity-MIB, ENVMON-MIB, Flash-MIB, FTP-MIB, Image-MIB, IP-Stat-MIB, LAG-MIB, PAGP-MIB, Ping-MIB, QOS-MIB, Security-MIB, RTTMON-MIB, SMI-MIB, STP-MIB, Syslog-MIB, TC-MIB, TCP-MIB, UDLDP-MIB, VTP-MIB, Eth-MIB, PAE-M
Web-gebaseerd management Ja
System event log Ja
Multicast-ondersteuning Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L2
ARP-inspectie Ja
Traffic-classificatie Ja

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Fast Ethernet (10/100)
Aantal Combo SFP-poorten 2
Console port RS-232
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,100BASE-T,1000BASE-T,1000BASE-TX
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten 2
Aantal USB 2.0-poorten 2
Fibre channel-poorten 2

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Full duplex Ja
IGMP snooping Ja
10G support Nee
VLAN=ondersteuning Ja
Rate limiting Ja
Routing entries 4000
DHCP server Ja
IP routing Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Datastroombeheer Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja
Private VLAN Ja

Data-uitwisseling

Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100 Mbps
MAC-adrestabel 8000 entries
Aantal VLANs 255
Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Optische vezel

Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE‑LH,1000BASE‑LX,1000BASE‑SX,1000BASE‑ZX,100BASE-BX,100BASE-FX,100BASE-LX
Vezel-optische connector LC, SFP

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja
SSH/SSL support Ja
MAC adres filtering Ja
Statische poort beveiliging Ja
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS,SSH
BPDU filtering / bescherming Ja

Protocollen

Beheerprotocollen SNMPv1/v2c/v3, LLDP, IGMP
Ondersteunde netwerkprotocollen IP, IPv6, FTP, TFTP, UDP, ICMP, TCP, ARP, NTP, OSPFv2, BOOTP, Telnet

data storage devices

Stapelbaar Nee
Flash memory 64 MB
Intern geheugen 128 MB
Mean time between failures (MTBF) 373635 uur

Energie

Stroomverbruik 157 W
Stroom 1.6 - 8
Ingangsspanning 100 - 240
Vermogenstoevoer inclusief Ja

data storage devices

Power over Ethernet (PoE) Ja
Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports 8
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 124 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -5 - 45 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3048 m
Hoogte bij opslag 0 - 4000 m
Bedrijfstemperatuur, bereik 23 - 104 °F
Warmtedissipatie 88 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 269 mm
Diepte 238 mm
Hoogte 44,4 mm
Gewicht 1,86 kg

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 269 x 238 x 44,4 mm
Poorten & interfaces 1,86 kg
Verbindingstechnologie Bedraad
Bandbreedte 10 Gbit/s
Power LED Ja
Wi-Fi Nee
Netwerkfuncties Gigabit Ethernet
Overdrachtssnelheid packets 3.8 mpps

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkkabels
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

83388
€ 7,00
Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 10m Cat6 Patch Cable 10m Cat6 U/UTP (UTP) Zwart netwerkkabel

C2G 10m Cat6 Patch Cable 10m Cat6 U/UTP (UTP) Zwart netwerkkabel

83412
€ 30,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 46,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 41,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 33,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...