Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 40GBASE-SR4 CFP netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s (CFP-40G-SR4=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 3.380,00
excl. BTW € 4.089,80 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

CFP-40G-SR4=

EAN: 0882658337208 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Module/40GBASE-LR4 CFP

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 70,43 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco 40GBASE-SR4 CFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: CFP. Certificering: MSA

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting CFP
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
SFP transceiver type SR
Bekabelingstechnologie 40GBASE-SR4
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s

Prestatie

Hot-swap Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Soort kabel Vezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125,62.5/125 µm
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm SR

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Certificaten

Certificering MSA

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...