Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco DS-SFP-FC8G-ER= netwerk transceiver module 8000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 1550 nm (DS-SFP-FC8G-ER=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 4.728,00
excl. BTW € 5.720,88 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

DS-SFP-FC8G-ER=

EAN: 0882658327667 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

8 Gbps Fibre Channel Extended Reach SFP 8 Gbps Fibre Channel Extended Reach SFP

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 98,52 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Up-sell products

Productinformatie

Cisco DS-SFP-FC8G-ER=. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 µm, Golflengte: 1550 nm. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

The Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP), Enhanced Small Form-Factor Pluggable (SFP+), and X2 devices for use on the Cisco MDS 9000 Family of products are hot-swappable transceivers that plug into ports on the Cisco MDS 9000 Family director switching modules and fabric switches. These transceivers give users the flexibility to choose different cabling types and distances on a port-by-port basis.

Cisco 8-Gbps Fibre Channel SFP+ Modules

Cisco 8-Gbps Fibre Channel SFP+ modules (Figure 3) provide Fibre Channel connectivity for the 2/4/8‑Gbps ports on the MDS 9000 Family platform. Three types are available: the Cisco Fibre Channel Shortwave SFP+ (part number DS-SFP-FC8G-SW), the Cisco Fibre Channel Longwave SFP+ (part number DS-SFP-FC8G-LW), and the Cisco Fibre Channel Extended Reach SFP+ (part number DS-SFP-FC8G-ER). Each offers 2/4/8-Gbps autosensing Fibre Channel connectivity.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type ER

Technische details

Ethernet LAN Nee

data storage devices

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 40000 m
Golflengte 1550 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund 9 µm
Tx vermogen (max) 4 dBmW
Rx vermogen (max) -1 dBmW
Compatibele producten Cisco MDS 9000
Tx vermogen (min) -4,7 dBmW
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Kleur van het product Roestvrijstaal

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 8,5 mm
Diepte 55,2 mm
Hoogte 13,8 mm

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco DS-SFP-FC8G-ER= netwerk transceiver module 8000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 1550 nm.
  Bezig met laden...