Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 10GBASE-DWDM 10000Mbit/s SFP+ 1535.82nm Single-mode netwerk transceiver module (DWDM-SFP10G-35.82=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 15.639,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

DWDM-SFP10G-35.82=

Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

10GBASE-DWDM 1535.82 nm SFP+ (100-GHz ITU grid)

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco 10GBASE-DWDM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, PC. Golflengte: 1535,82 nm, Soort kabel: Single-mode

The Cisco 10GBASE DWDM SFP+ Modules (Figure 1) are fiber line cards for a wide variety of Cisco switches, routers, and other equipment. They allow enterprises and service providers to provide scalable and easy-to-deploy 10-Gbps LAN, WAN, and optical transport network (OTN) services in their networks.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...