Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco Module/12 Units of GLC-FE-100FX f 3750v2 (GLC-3750V2-FX12=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 838,00
excl. BTW (€ 1.013,98 incl. BTW)
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-3750V2-FX12=

EAN: 0882658420344 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Module/12 Units of GLC-FE-100FX f 3750v2

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Module/12 Units of GLC-FE-100FX f 3750v2

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
Fibre channel-poorten 2
Bekabelingstechnologie 100BASE-FX

data storage devices

Maximaal bereik 2000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja

Energie

Stroomverbruik 1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 12 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85514
€ 30,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85550
€ 38,00
Op voorraad
C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85552
€ 30,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85505
€ 27,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco Module/12 Units of GLC-FE-100FX f 3750v2.
  Bezig met laden...