Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 359,00
korting!
Cisco GLC-3750V2-FX12= SFP 1000Mbit/s 1310nm Multimode netwerk transceiver module (GLC-3750V2-FX12=)

Cisco GLC-3750V2-FX12= SFP 1000Mbit/s 1310nm Multimode netwerk transceiver module (GLC-3750V2-FX12=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 1.172,00

Actieprijs € 813,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-3750V2-FX12=

EAN: 0882658420344 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

2-Port Fast/Gigabit Ethernet module for 3750V2-24FS switch, Bundle of 12 Units

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco GLC-3750V2-FX12=. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Soort kabel: Multimode

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Fibre channel-poorten 2
Bekabelingstechnologie 100BASE-FX

data storage devices

Maximaal bereik 2000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Multimode

Energie

Stroomverbruik 1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 12 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezelkabel
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

85514
€ 38,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 46,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 42,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 33,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...