Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 614,00
korting!
Cisco GLC-3750V2-FX24= SFP 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk transceiver module (GLC-3750V2-FX24=)

Cisco GLC-3750V2-FX24= SFP 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk transceiver module (GLC-3750V2-FX24=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 1.955,00

Actieprijs € 1.341,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-3750V2-FX24=

EAN: 0882658420351 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

24 units of GLC-FE-100FX for Cisco Catalyst 3750V2-24FS Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco GLC-3750V2-FX24=. Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Bekabelingstechnologie: 100BASE-FX. Soort kabel: Multimode, Compatibele producten: Cisco Catalyst 3750V2-24FS. Certificering: MSA

Cisco is the worldwide leader in networking that transforms how people connect, communicate, and collaborate. Their technology is changing the nature of work and the way we live. Founded in 1984, Cisco pioneered the development of Internet Protocol (IP)-based networking technologies. This tradition continues with the development of routing, switching, and other technologies such as application networking services, home networking, security, storage area networking, TelePresence systems, unified communications, video systems, and wireless.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Bekabelingstechnologie 100BASE-FX

data storage devices

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 2000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Multimode
Compatibele producten Cisco Catalyst 3750V2-24FS

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 24 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...