Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco GLC-BX-U= 1000Mbit/s 1310nm netwerk media converter (GLC-BX-U=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.012,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-BX-U=

EAN: 0882658010811 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

1000BASE-BX10 Upstream SFP Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco GLC-BX-U=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-BX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Interface: SFP (mini-GBIC)

Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ensure that networks both public and private operate with maximum performance, security, and flexibility.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 10000 m

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie Ethernet 1000Base-BX
Datalink-protocollen Gigabit Ethernet
Interface SFP (mini-GBIC)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Switch modules
Cisco SM-ES2-24= Fast Ethernet,Gigabit Ethernet network switch module

Cisco SM-ES2-24= Fast Ethernet,Gigabit Ethernet network switch module

SM-ES2-24=

Normale prijs: € 1.178,00

Actieprijs € 1.080,00

Op voorraad
Switch modules
Cisco SM-D-ES3-48-P= Fast Ethernet network switch module

Cisco SM-D-ES3-48-P= Fast Ethernet network switch module

SM-D-ES3-48-P=

Normale prijs: € 5.784,00

Actieprijs € 4.867,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Cisco SPA-8X1GE-V2= Intern Fiber netwerkkaart & -adapter

Cisco SPA-8X1GE-V2= Intern Fiber netwerkkaart & -adapter

SPA-8X1GE-V2=
€ 20.738,00
Op voorraad
Routers
Cisco 1921 Ethernet LAN Multi kleuren bedrade router

Cisco 1921 Ethernet LAN Multi kleuren bedrade router

CISCO1921-SEC/K9

Normale prijs: € 838,00

Actieprijs € 605,00

Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...