Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 27,00
korting!
Cisco 1000BASE-LX/LH netwerk transceiver module 1000 Mbit/s 1310 nm (GLC-LX-SM-RGD=)

Cisco 1000BASE-LX/LH netwerk transceiver module 1000 Mbit/s 1310 nm (GLC-LX-SM-RGD=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normaal: € 399,00

Actieprijs € 372,00

excl. BTW € 450,12 incl. BTW
Partnummer:

GLC-LX-SM-RGD=

EAN: 0882658074172 Beschikbaarheid: Nog slechts 4 beschikbaar!
Omschrijving

1000BASE-LX/LH long wavelength; rugged

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Cisco 1000BASE-LX/LH. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC, PC, Maximaal bereik: 10000 m. Gewicht: 75 g. Zendvermogensgebied: -3 - -9,5 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC, PC
Bekabelingstechnologie 100BASE-LX/LH
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Prestatie

Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Maximale overdrachtsafstand (enkele modus) 10000 m
Maximale overdrachtsafstand (multi-modus) 550 m

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Gewicht 75 g

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Zendvermogensgebied -3 - -9,5 dBmW

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...