Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 1000BASE-LX/LH netwerk transceiver module 1000 Mbit/s (GLC-LX-SM-RGD=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 671,00
excl. BTW € 811,91 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-LX-SM-RGD=

EAN: 0882658074172 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

1000BASE-LX/LH long wavelength; rugged

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Cisco 1000BASE-LX/LH. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-LX/LH. Maximaal bereik: 10000 m, Maximum transfer distance (Single-mode): 10000 m, Maximum transfer distance (Multi-mode): 550 m. Gewicht: 75 g. Zendvermogensgebied: -3 - -9,5 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm

The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network (Figure 1). SFPs can be used and interchanged on a wide variety of Cisco products and can be intermixed in combinations of 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-ZX, or 1000BASE-BX10-D/U on a port-by-port basis.

1000BASE-LX/LH SFP for Both Multimode and Single-Mode Fibers
The 100BASE-LX/LH SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-LX standard, operates on standard single-mode fiber-optic link spans of up to 10 km and up to 550 m on any multimode fibers.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Bekabelingstechnologie 100BASE-LX/LH
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

data storage devices

Maximaal bereik 10000 m

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Gewicht 75 g

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Zendvermogensgebied -3 - -9,5 dBmW

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco 1000BASE-LX/LH netwerk transceiver module 1000 Mbit/s.
  Bezig met laden...