Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 1000BASE-LX/LH long wavelength; rugged (GLC-LX-SM-RGD=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 672,00
excl. BTW € 813,12 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-LX-SM-RGD=

EAN: 0882658074172 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

1000BASE-LX/LH long wavelength; rugged

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

1000BASE-LX/LH long wavelength; rugged

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Maximaal bereik 10000 m

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Gewicht 75 g

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 100BASE-LX/LH
Afmetingen (BxDxH) 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Aansluiting(en) LC-PC
Interface SFP
Fiber type MMF/SMF
Zendvermogensgebied -3 - -9,5 dBmW

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco 1000BASE-LX/LH long wavelength; rugged.
  Bezig met laden...