Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco GLC-SX-MM-RGD 1000Mbit/s netwerk media converter (GLC-SX-MM-RGD=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 425,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-SX-MM-RGD=

EAN: 0882658074189 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

1000BASE-SX SFP Transceiver Module SMF, 850-nm Wavelength, Industrial Temperature Range

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Cisco GLC-SX-MM-RGD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC/PC, Fiber type: MMF

The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network. SFPs can be used and interchanged on a wide variety of Cisco products and can be intermixed in combinations of 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-ZX, or 1000BASE-BX10-D/U on a port-by-port basis.

1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber Only
The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX standard, operates on 50 μm multimode fiber links up to 550 m and on 62.5 μm Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fibers up to 220 m.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Maximaal bereik 550 m
Plug and play Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 1000BASE-SX
Aansluiting(en) LC/PC
Interface SFP
Fiber type MMF

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...