Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco Microoptics netwerk tranceiver module: SFP+ SW 8G FC 850nm 300m (MO-DS-SFP-FC8G-SW)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 121,00
excl. BTW
Partnummer:

MO-DS-SFP-FC8G-SW

EAN: 5705965991022 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Microoptics netwerk tranceiver module: SFP+ SW 8G FC 850nm 300m

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Microoptics netwerk tranceiver module: SFP+ SW 8G FC 850nm 300m

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...