Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Cisco N2XX-AIPCI01= Intern Fiber 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter (N2XX-AIPCI01=)

Cisco N2XX-AIPCI01= Intern Fiber 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter (N2XX-AIPCI01=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 935,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

N2XX-AIPCI01=

EAN: 0882658297335 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Cisco N2XX-AIPCI01=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ad, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit/s

Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Vezel-optische connector SFP+
Fibre channel-poorten 2

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Netwerk

Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10000 Mbit/s
Netwerkstandaard IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezelkabel
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

85514
€ 38,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 46,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 41,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 33,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...