Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco SFP-10G-LRM= 1310nm netwerk media converter (SFP-10G-LRM=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 597,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

SFP-10G-LRM=

EAN: 0882658167119 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

SFP-10G-LRM= SFP Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Cisco SFP-10G-LRM=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Bedrijfstemperatuur, bereik: 32 - 158 °F

The Cisco 10GBASE-LRM Module supports link lengths of 220m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI) grade multimode fiber (MMF). To ensure that specifications are met over FDDI-grade, OM1 and OM2 fibers, the transmitter should be coupled through a mode conditioning patch cord. No mode conditioning patch cord is required for applications over OM3.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 300 m
Hot-swap Ja

Energie

Stroomverbruik 1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Gewicht 75 g

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 158 °F
Interface SFP
Fiber type MMF/SMF

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...