Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 91,00
korting!
Cisco SFP-10G-SR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm (SFP-10G-SR)

Cisco SFP-10G-SR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm (SFP-10G-SR)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normaal: € 316,00

Actieprijs € 225,00

excl. BTW € 272,25 incl. BTW
Partnummer:

SFP-10G-SR

EAN: 4053162080300 Beschikbaarheid: Nog 10 beschikbaar
Omschrijving

Cisco SFP-10G-SR, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 850 nm

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

Cisco SFP-10G-SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Vezel-optische connector LC
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Prestatie

Plug and play Ja
Hot-swap Ja
Golflengte 850 nm
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm SR

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...