Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 386,00
korting!
Cisco SFP-10G-SR-X= SFP+ 10000Mbit/s 850nm Multimode netwerk transceiver module (SFP-10G-SR-X=)

Cisco SFP-10G-SR-X= SFP+ 10000Mbit/s 850nm Multimode netwerk transceiver module (SFP-10G-SR-X=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 1.240,00

Actieprijs € 854,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

SFP-10G-SR-X=

EAN: 0882658392849 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector, extended temperature range

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco SFP-10G-SR-X=. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SR. Soort kabel: Multimode

The Cisco® 10GBASE SFP+ modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type SR

data storage devices

Plug and play Ja
Hot-swap Ja
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multimode

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...