Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco SFP WDM 850nm LC up to 500m (SFP-WDM-850-0500=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 254,00
excl. BTW
Partnummer:

SFP-WDM-850-0500=

EAN: 0882658351389 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - LC - maximaal 500 m - 850 nm

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

SFP WDM 850nm LC up to 500m

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...