Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco Switch/Enh EtherSwitch L2 SM 23 FE 1 GE (SM-ES2-24=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normaal: € 957,00

Actieprijs € 941,00

excl. BTW € 1.138,61 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

SM-ES2-24=

EAN: 0882658290664 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Cisco Switch/Enh EtherSwitch L2 SM 23 FE 1 GE

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Cisco Switch/Enh EtherSwitch L2 SM 23 FE 1 GE

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Ethernet interface type Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T,1000BASE-TX,100BASE-TX
Netwerkstandaard IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u

Beheerfuncties

Quality of Service (QoS) Ja

Beveiliging

Ondersteunde beveiligingsalgoritmen SNMP,SSH,SSL/TLS
Access Control List (ACL) Ja

Data-uitwisseling

Overdrachtssnelheid 1 Gbit/s

Poorten & interfaces

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 24

Gewicht en omvang

Gewicht 2,5 kg
Afmetingen (BxDxH) 207 x 206 x 40 mm

data storage devices

Compatibiliteit Cisco Catalyst 2900/3900

Ergonomie

Connectivity LEDs Ja

Energie

Power over Ethernet (PoE) Nee

Certificaten

Certificering 47 CFR 15, ICES-003 A, EN55022 A, CISPR22 A, AS/NZS 3548 A, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN 61000, EN 55024, CISPR 24, EN50082-1
Veiligheid UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 104 °F
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk transceiver modules
Cisco 100FX SFP ON GE SFP PORTS FOR DSBU SWITCHES

Cisco 100FX SFP ON GE SFP PORTS FOR DSBU SWITCHES

GLC-GE-100FX=
€ 151,00
Op voorraad
Cisco 1000BASE-BX10-D netwerk media converter 1310 nm

Cisco 1000BASE-BX10-D netwerk media converter 1310 nm

GLC-BX-D=
€ 798,00
Op voorraad
Cisco GLC-BX-U= netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm

Cisco GLC-BX-U= netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm

GLC-BX-U=
€ 793,00
Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs netwerkkabel

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs netwerkkabel

83370
€ 9,00
Op voorraad
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw netwerkkabel

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw netwerkkabel

83388
€ 5,00
Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable netwerkkabel U/UTP (UTP) Zwart

C2G 10m Cat6 Patch Cable netwerkkabel U/UTP (UTP) Zwart

83412
€ 28,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco Switch/Enh EtherSwitch L2 SM 23 FE 1 GE.
  Bezig met laden...