Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco Catalyst 2960-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart (WS-C2960S-24TD-L)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.279,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

WS-C2960S-24TD-L

EAN: 0882658337352 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

65.5 mpps, 24 RJ-45 10/100/1000, 2x 10 Gigabit Ethernet SFP+ or 2 1 Gigabit Ethernet SFP, 4.3 kg, LAN Base image

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Up-sell products

Productinformatie

Cisco 2960-S, Catalyst. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE. MAC-adrestabel: 8000 entries, Throughput: 65,5 Mpps. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,SSH-2

Wat is nieuw voor de Cisco Catalyst 2960-S-serie switches met LAN Base-software:

- 10 en 1 Gigabit Ethernet uplink flexibiliteit met Small Form-Factor Pluggable Plus (SFP +), het verstrekken van business continuity en snelle overgang naar 10 Gigabit Ethernet
- 24 of 48 Gigabit Ethernet-poorten van desktop-connectiviteit
- Cisco FlexStack stapelen module met 40 Gbps doorvoersnelheid, waardoor het gemak van het gebruik van enkele configuratie en vereenvoudigde schakelaar upgrade
- PoE + met maximaal 30 W per poort die u toelaat om de laatste PoE-ondersteuning + geschikte apparaten
- Voeding opties, met 740W of 370 W vaste voeding voor PoE + switches zijn beschikbaar
- USB opslag voor back-up bestand, distributie, operations en vereenvoudigd
- Een breed scala aan software functies te voorzien bedieningsgemak, uiterst veilige en betrouwbare bedrijfsprocessen, duurzaamheid, en een randloze netwerk ervaring
- Beperkte levenslange garantie op de hardware, met inbegrip van de volgende werkdag vervanging met 90-dagen service en ondersteuning

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Rack-montage Ja
Kleur van het product Zwart
Formaat 1U
LED-indicatoren Ja
Certificering FCC Part 15 Class A, EN 55022 Class A (CISPR22), EN 55024 (CISPR24), AS/NZS CISPR22 Class A, CE, CNS13438 Class A, MIC, GOST, China EMC

Beheerfuncties

Switch type Managed
Multicast-ondersteuning Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L2

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten 24
Aantal geïnstalleerde SFP+ modules 2
Aantal moduleslots SPF+ 2

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3x
Full duplex Ja
IGMP snooping Ja
10G support Ja
VLAN=ondersteuning Ja
DHCP server Ja
DHCP client Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 8000 entries
Switchingcapaciteit 10 Gbit/s
Throughput 65,5 Mpps
Aantal VLANs 255
Jumbo Frames ondersteuning Ja
Jumbo frames 9216

Beveiliging

SSH/SSL support Ja
MAC adres filtering Ja
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS,SSH-2

Protocollen

Beheerprotocollen SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP

data storage devices

Stapelbaar Ja
Geluidsniveau 44 dB
Flash memory 64 MB
Intern geheugen 128 MB
Mean time between failures (MTBF) 332958 uur

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Vermogensverbruik (max) 39 W

data storage devices

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -5 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
Hoogte bij opslag 0 - 4000 m

Gewicht en omvang

Breedte 445 mm
Diepte 299 mm
Hoogte 45 mm
Gewicht 4,3 kg

Overige specificaties

Verbindingstechnologie Bedraad
Relatieve luchtvochtigheid bij opslag (geen condensering) 10 - 95 procent

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk media converters
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm netwerk media converter

GLC-FE-100FX=
€ 200,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Cisco GLC-GE-100FX= SFP 1000Mbit/s 1310nm Multimode netwerk transceiver module

Cisco GLC-GE-100FX= SFP 1000Mbit/s 1310nm Multimode netwerk transceiver module

GLC-GE-100FX=
€ 195,00
Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

83370
€ 11,00
Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

83388
€ 6,00
Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 10m Cat6 Patch Cable 10m Cat6 U/UTP (UTP) Zwart netwerkkabel

C2G 10m Cat6 Patch Cable 10m Cat6 U/UTP (UTP) Zwart netwerkkabel

83412
€ 29,00
Op voorraad
Switchcomponenten
Cisco C2960S-STACK= Intern 40Gbit/s switchcomponent

Cisco C2960S-STACK= Intern 40Gbit/s switchcomponent

C2960S-STACK=
€ 930,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Cisco GLC-T= netwerk transceiver module

Cisco GLC-T= netwerk transceiver module

GLC-T=

Normale prijs: € 309,00

Actieprijs € 308,00

Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...