Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco WS-X6748-SFP= network switch module (WS-X6748-SFP=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 20.247,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

WS-X6748-SFP=

EAN: 0746320802046 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

48-port High Performance Mixed Media Gigabit Ethernet interface module, Requires SFP; CEF720, Spare

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco WS-X6748-SFP=. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IE. Vezel-optische connector: LC,SFP, Fiber type: Multimode, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LH,1000BASE‑LX,1000BASE‑SX,1000BASE‑ZX. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s. Hot-plug ondersteuning: SFP, Buffer-grootte per poort: 1,17 MB, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6503E, 6504E, 6506, 6506E, 6509, 6509E, 6509-NEB-A, Catalyst 6513. Beheerplatform: EHERLIKE-MIB (RFC 1643), IF-MIB (RFC 1573), Bridge MIB (RFC 1493), CISCO-STACK-MIB, CISCO-VTP-MIB, C

Designed for high performance Enterprise and Service Provider distribution, core layers, data-center, Web-hosting and Metro Ethernet applications, CEF720 mixed media interface modules provide line-rate gigabit Ethernet forwarding using twisted pair or fiber optic cabling with the following operational advantages:
Supervisor engine-Supported by all versions of Supervisor Engine 720

- Base forwarding mode and performance-Uses the central CEF engine located on the supervisor engine to forward packets up to 30 Mpps per system in its base configuration
- Distributed forwarding upgrade option and performance-When equipped with the optional field-upgradeable dCEF forwarding daughter cards, the interface module delivers optimal performance, up to a sustained 48 Mpps per slot.
- Optics-Support hot-pluggable modular small form-factor pluggable (SFP).

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Beheerfuncties

Quality of Service (QoS) Ja
Beheerplatform EHERLIKE-MIB (RFC 1643), IF-MIB (RFC 1573), Bridge MIB (RFC 1493), CISCO-STACK-MIB, CISCO-VTP-MIB, CISCO-CDP-MIB, RMON MIB (RFC 1757), CISCO-PAGP-MIB, CISCO-STP-EXTENSIONS-MIB, CISCO-VLAN-BRIDGE-MIB, CISCO-VLAN-MEMBERSHIP-MIB, ENTITY-MIB (RFC 2037), HC-RM

Netwerk

Full duplex Ja
Netwerkstandaard IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Optische vezel

Vezel-optische connector LC,SFP
Fiber type Multimode
Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE‑LH,1000BASE‑LX,1000BASE‑SX,1000BASE‑ZX
Transmissie afstand (max) 100 km
Golflengte 1550 nm

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja

Data-uitwisseling

Overdrachtssnelheid 1 Gbit/s

Poorten & interfaces

Aantal moduleslots SPF 48

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH) 356 x 406 x 30 mm

data storage devices

Hot-plug ondersteuning SFP
Compatibiliteit Cisco Catalyst 6503E, 6504E, 6506, 6506E, 6509, 6509E, 6509-NEB-A, Catalyst 6513
Buffer-grootte per poort 1,17 MB

Certificaten

Elektromagnetische compatibiliteit FCC Part 15 (CFR 47) Class A, VCCI, EN55022, EN55024, CISPR 22, CE marking, AS/NZS 3548
Veiligheid UL 1950, CSA C22.2 No.950, EN 60950, EN 60825-1 IEC 60950, IEC 60825-1, TS 001, CE marking, AS/NZS 3260, 21CFR1040

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 104 °F
Hoogte, in bedrijf -60 - 4000 m
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 75 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk media converters
Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC 1000Mbit/s 1470nm netwerk media converter

Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC 1000Mbit/s 1470nm netwerk media converter

CWDM-SFP-1470=
€ 3.907,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...