Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 5DB 1550NM FIXED LOSS ATTENUATOR (SPARE) (WS-X6K-5DB-ATT=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 91,00
excl. BTW € 110,11 incl. BTW
Partnummer:

WS-X6K-5DB-ATT=

EAN: 0746320739427 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

5DB 1550NM FIXED LOSS ATTENUATOR (SPARE)

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

5DB 1550NM FIXED LOSS ATTENUATOR (SPARE)

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Optische vezel

Golflengte 1550 nm
RX sensitiviteit 5 dB

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 2

Gewicht en omvang

Gewicht 300 g
Afmetingen (BxDxH) 36 x 121 x 18 mm

data storage devices

Compatibiliteit Catalyst 6500

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 75 °C

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85514
€ 31,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85550
€ 38,00
Op voorraad
C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85552
€ 31,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85505
€ 27,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco 5DB 1550NM FIXED LOSS ATTENUATOR (SPARE).
  Bezig met laden...