Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 1.326,00
korting!
Cisco 10GBASE-ZR X2 MODULE EN (X2-10GB-ZR=)

Cisco 10GBASE-ZR X2 MODULE EN (X2-10GB-ZR=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 9.565,00

Actieprijs € 8.239,00

excl. BTW € 9.969,19 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

X2-10GB-ZR=

EAN: 0882658112775 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

10GBASE-ZR X2 MODULE EN

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

10GBASE-ZR X2 MODULE EN

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1530 nm
Maximaal bereik 80000 m
Hot-swap Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Gewicht 300 g

Overige specificaties

Zendvermogen 0 - 4 dBmW
Bekabelingstechnologie 10GBASE-ZR
Afmetingen (BxDxH) 36 x 91 x 13,46 mm
Interface X2
Fiber type SMF

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco 10GBASE-ZR X2 MODULE EN.
  Bezig met laden...