Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 10GBASE-ZR X2 Module netwerk media converter 10000 Mbit/s 1530 nm (X2-10GB-ZR=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 9.845,00
excl. BTW € 11.912,45 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

X2-10GB-ZR=

EAN: 0882658112775 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

10GBASE-ZR X2 MODULE EN

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 205,14 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco 10GBASE-ZR X2 Module. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-ZR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1530 nm. Gewicht: 300 g. Zendvermogensgebied: 0 - 4 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm, Interface: X2

The Cisco® 10GBASE X2 modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.

Main features of Cisco 10GBASE X2 modules include:
- Support 10GBASE Ethernet.
- Hot-swappable input/output device plugs into an Ethernet X2 port of a Cisco switch or router to link the port with the network.
- Provides flexibility of interface choice.
- Supports "pay-as-you-populate" model.
- Supports the Cisco quality identification (ID) feature that enables a Cisco switch or router to identify whether the module is certified and tested by Cisco.
- Has optical interoperability with respective 10GBASE Xenpak, 10GBASE XFP and 10GBASE SFP+ modules on the same link.

Cisco X2-10GB-ZR: Supports link lengths of up to about 80 km on SMF. This interface is not part of the 10 Gigabit Ethernet standard but is built according to Cisco optical specifications.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1530 nm
Maximaal bereik 80000 m
Hot-swap Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Gewicht 300 g

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 10GBASE-ZR
Afmetingen (BxDxH) 36 x 91 x 13,46 mm
Interface X2
Fiber type SMF
Zendvermogensgebied 0 - 4 dBmW

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Cisco 10GBASE-ZR X2 Module netwerk media converter 10000 Mbit/s 1530 nm.
  Bezig met laden...