Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

D-Link DGS-6600-16XS-D Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter (DGS-6600-16XS-D)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 5.676,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

DGS-6600-16XS-D

EAN: 0790069402630 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

D-Link DGS-6600-16XS-D, Bedraad, Ethernet, SFP+, 10000 Mbit/s, IEEE 802.3,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3aq, Groen, Grijs

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

D-Link DGS-6600-16XS-D. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Interface: Ethernet, Vezel-optische connector: SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3aq. Kleur van het product: Groen, Grijs. Frequentie van processor: 400 MHz, Intern geheugen: 512 MB

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Kleur van het product Groen, Grijs

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Interface Ethernet
Intern Ja
Vezel-optische connector SFP+
Fibre channel-poorten 16

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3aq

data storage devices

Kloksnelheid processor 400 MHz
Intern geheugen 512 MB
Frequentie van processor 400 MHz

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezelkabel
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

85514
€ 38,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 46,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 42,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 33,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...