Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver 100Mbit/s netwerk media converter (DEM-211)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 113,00
excl. BTW
Partnummer:

DEM-211

EAN: 0790069298127 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Multi-Mode Fiber SFP Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX. Maximaal bereik: 2000 m. Veiligheid: FDA/CDRH, TUV, UL, Certificering: RoHS. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Vormfactor: Plug-in, Aansluiting(en): LC

D-Link SFP 100Mbps Interface Converters (Mini GBIC) zijn transceivers die switches met SFP-slots verbinden met 100Mbps-glasvezelnetwerken en zo een zeer snelle verbinding via de glasvezelkabel bieden. Dankzij de hoge prestaties is een betrouwbare gegevensoverdracht mogelijk over korte, middellange en lange afstanden voor netwerktoepassingen in gebouwen, fabrieken, universiteiten, steden en Telco-/breedbandnetwerken.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s

data storage devices

Maximaal bereik 2000 m

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent

Certificaten

Veiligheid FDA/CDRH, TUV, UL
Certificering RoHS

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 100Base-FX
Stroomvoorziening 3.3V
Aansluiting(en) LC
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Formaat Plug-in
Fiber type 62.5/125 µm
Elektromagnetische emissie FCC Class B, CE, ICES-003, VCCI
Power budget 13 dB

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...