Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL 40GbE QSFP+ SR netwerk transceiver module 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm (407-10929)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 695,00
excl. BTW € 840,95 incl. BTW
Partnummer:

407-10929

EAN: 5397063819478 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Dell Networking. Transceiver. 40GE QSFP+ SR. 850nm Wavelength. 100-150m Reach on OM3/OM4 - Kit

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

DELL 40GbE QSFP+ SR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting QSFP+
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s

Prestatie

Maximaal bereik 150 m
Golflengte 850 nm
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...