Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL SFP+ 10GBASE-LR 10000Mbit/s SFP+ 1310nm Single-mode netwerk transceiver module (407-10941)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 745,00
excl. BTW
Partnummer:

407-10941

EAN: 5397063819515 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Networking Transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km Reach

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

DELL SFP+ 10GBASE-LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Maximaal bereik: 10000 m. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

The Dell™ SFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features a duplex LC connector. The Dell networking 10GBase-LRM SFP+ transceiver provides 10GbE connectivity up to 10 km.

Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceiver supply voltage.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...