Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL 407-11161 netwerk media converter 40000 Mbit/s Zwart, Zilver (407-11161)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 862,00
excl. BTW € 1.043,02 incl. BTW
Partnummer:

407-11161

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Dell Networking Tranceiver 40GbE QSFP+ ESR 300m Reach on OM3 / 400m on OM4 - Kit

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

DELL 407-11161. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit/s, Converter output interface: 40GBASE-SR. Vezel-optische connector: QSFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m. Kleur van het product: Zwart, Zilver

The Dell™ QSFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Kleur van het product Zwart, Zilver
Kleur van het product Zwart, Zilver

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Vezel-optische connector QSFP+
Converter output interface 40GBASE-SR
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie Bedraad

Prestatie

Maximaal bereik 300 m
Hot-swap Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over DELL 407-11161 netwerk media converter 40000 Mbit/s Zwart, Zilver.
  Bezig met laden...