Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL 407-BBGM netwerk transceiver module SFP+ (407-BBGM)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 329,00
excl. BTW € 398,09 incl. BTW
Partnummer:

407-BBGM

EAN: 5397063838967 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Qlogic Transceiver SFP+ 10Gb Short-Range - Kit

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

DELL 407-BBGM. Soort aansluiting: SFP+, SFP-zendernorm: SR, Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

De Dell™ Qlogic SFP+ optische transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 10GbShort Range Qlogic SFP+ transceiver biedt 10 GbE connectiviteit tot 300 m.

Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

Dit product is compatibel met de volgende systemen.
- PowerEdge 1950
- PowerEdge 2970
- PowerEdge R320
- PowerEdge R330
- PowerEdge R410
- PowerEdge R415
- PowerEdge R420
- PowerEdge R510
- PowerEdge R515
- PowerEdge R520
- PowerEdge R610
- PowerEdge R620
- PowerEdge R710
- PowerEdge R715
- PowerEdge R720
- Poweredge R720xd
- PowerEdge R805
- PowerEdge R810
- PowerEdge R815
- PowerEdge R820
- PowerEdge R900
- PowerEdge R905
- PowerEdge R910
- PowerEdge R930
- PowerEdge T320
- PowerEdge T420
- PowerEdge T610
- PowerEdge T620
- PowerEdge T710.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
Ethernet interface type 10 Gigabit Ethernet
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s

Prestatie

Hot-plug ondersteuning Ja
SFP-zendernorm SR

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Servers
DELL PowerEdge R330 server Intel® Xeon® E3 v6 3 GHz 8 GB DDR4-SDRAM Rack (1U) 350 W

DELL PowerEdge R330 server Intel® Xeon® E3 v6 3 GHz 8 GB DDR4-SDRAM Rack (1U) 350 W

THCW7
€ 992,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over DELL 407-BBGM netwerk transceiver module SFP+.
  Bezig met laden...