Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL 407-BBGN netwerk transceiver module 40000 Mbit/s QSFP+ (407-BBGN)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 3.342,00
excl. BTW € 4.043,82 incl. BTW
Partnummer:

407-BBGN

EAN: 5397063819461 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Dell Networking Transceiver 40GbE QSFP+LR4 10km Reach on SMF - Customer Kit

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 69,64 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

DELL 407-BBGN. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+, Maximaal bereik: 100000 m

De Dell Networking 40GBASE-LR4 QSFP+ transceiver biedt 40 GbE-connectiviteit voor maximaal 10km. Voor gebruik in aanmerking komende Dell netwerkswitches.

Dit product is compatibel met de volgende systemen.
- DELL NETWORKING N4000 N4032
- DELL NETWORKING N4000 N4032F
- DELL NETWORKING N4000 N4064
- DELL NETWORKING N4000 N4064F.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting QSFP+
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s

Prestatie

Maximaal bereik 100000 m

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over DELL 407-BBGN netwerk transceiver module 40000 Mbit/s QSFP+.
  Bezig met laden...