Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL 10GbE SFP+ LRM netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm (407-BBON)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 348,00
excl. BTW € 421,08 incl. BTW
Partnummer:

407-BBON

EAN: 5397063838110 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

TRANCEIVER 10GBE SFP+ LRM OPTIC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

DELL 10GbE SFP+ LRM. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+

De Dell? SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 10GBase-LRM SFP+ transceiver biedt 10 GbE connectiviteit tot 220 m. Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver. Dit product is compatibel met de volgende systemen. - DELL NETWORKING N4000 N4064F - DELL NETWORKING N-SERIES N2024 - DELL NETWORKING N-SERIES N2024P - PowerConnect 5524 - PowerConnect 5524P - PowerConnect 5548 - PowerConnect 5548p - PowerConnect 6224 - PowerConnect 6224F - PowerConnect 6224P - PowerConnect 6248 - PowerConnect 6248P - PowerConnect 7024 - PowerConnect 7024F - PowerConnect 7024P - PowerConnect 7048 - PowerConnect 7048P - PowerConnect 7048R - PowerConnect 8100.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector SFP+
SFP transceiver type LRM
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Prestatie

Maximaal bereik 220 m
Golflengte 1310 nm
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010
SFP-zendernorm LRM

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...