Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Eminent Media Converter SC (EM4002)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 96,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

EM4002

EAN: 8716065002300 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Media Converter SC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Eminent Media Converter SC. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Vezel-optische connector: SC. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 20000m, Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125, 50/125 µm. Kleur van het product: Zwart

- Converteert 10/100Base-TX naar 100Base-FX.
- Auto-negatiation, MDI/MDI-X detectie.
- Automatische full- of half duplex detectie.
- Uitgerust met dubbele SC connector.
- Uitgerust met afgeschermde RJ45 connector.
- Single mode glasvezel bekabeling.
- Minimaal Cat5 UTP bekabeling.

Deze mediaconverter converteert een conventioneel 10/100Base-TX signaal naar een 100Base-FX signaal. Deze probleem-reducerende oplossing garandeert hoogwaardig transport van signalen over grote afstanden zonder problemen met interferentie. De EM4002 biedt auto-negotiation en automatisch cross-over detectie op iedere TP-poort. De professionele oplossing in netwerkuitbreiding.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...