Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Ewent LC/LC 9/125 SHORT DUP 2.00M. 1 stk (EL1702)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 18,00
excl. BTW € 21,78 incl. BTW
Partnummer:

EL1702

EAN: 8716065351279 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

LC/LC 9/125 SHORT DUP 2.00M. 1 stk

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Ewent 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren. 1 stk

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Ewent LC/LC 9/125 SHORT DUP 2.00M. 1 stk.
  Bezig met laden...