Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Ewent 3.00M SC/SC 50/125 DUPLEX, OM4. 1 stk (EL3703)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 24,00
excl. BTW € 29,04 incl. BTW
Partnummer:

EL3703

EAN: 8716065333190 Beschikbaarheid: Nog slechts 5 beschikbaar!
Omschrijving

3.00M SC/SC 50/125 DUPLEX, OM4. 1 stk

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Ewent 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren. 1 stk

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Ewent 3.00M SC/SC 50/125 DUPLEX, OM4. 1 stk.
  Bezig met laden...