Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Ewent SC/SC 9/125 DUPLEX 1.00M. 1 stk (EL3901)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 17,00
excl. BTW € 20,57 incl. BTW
Partnummer:

EL3901

EAN: 8716065351224 Beschikbaarheid: Nog 2 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

SC/SC 9/125 DUPLEX 1.00M. 1 stk

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Ewent 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren. 1 stk

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Ewent SC/SC 9/125 DUPLEX 1.00M. 1 stk.
  Bezig met laden...