Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Fujitsu S26361-F3961-L2 Intern Ethernet 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter (S26361-F3961-L2)

Fujitsu S26361-F3961-L2 Intern Ethernet 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter (S26361-F3961-L2)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.090,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

S26361-F3961-L2

EAN: 4333643840198 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

FC Ctrl 8Gb/s 2 Chan LPe12002 MMF LC 2 channel 8Gb/sec FC controller PCIe 2.0 x4 or PCIe x8 SFF Interface for 50um Fiber

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Fujitsu S26361-F3961-L2. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Ethernet
Intern Ja
Vezel-optische connector LC
Fibre channel-poorten 2

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s

data storage devices

Hot-plug ondersteuning Ja
Hot-swap Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezelkabel
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

85514
€ 38,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 46,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 41,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 33,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...