Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 3.229,00
korting!
Hewlett Packard Enterprise 12500 48-port GbE SFP LEC Module (JC069B)

Hewlett Packard Enterprise 12500 48-port GbE SFP LEC Module (JC069B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 26.436,00

Actieprijs € 23.207,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JC069B

EAN: 0886112245221 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 12500 48-port GbE SFP LEC Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise 12500 48-port GbE SFP LEC Module. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet. Compatibiliteit: HP 12500. Afmetingen (BxDxH): 467 x 400 x 40 mm

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Ethernet interface type Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 48

Gewicht en omvang

Gewicht 4,55 kg
Afmetingen (BxDxH) 467 x 400 x 40 mm

data storage devices

Compatibiliteit HP 12500

Ergonomie

Connectivity LEDs Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Switches
HP 12508 AC Switch Chassis

HP 12508 AC Switch Chassis

JF431C
€ 7.786,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 12504 AC

Hewlett Packard Enterprise 12504 AC

JC654A

Normale prijs: € 5.167,00

Actieprijs € 4.821,00

Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

85514
€ 38,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 46,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 41,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 33,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...