Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 12504 AC Zwart netwerkchassis (JC654A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 5.167,00

Actieprijs € 5.024,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JC654A

EAN: 0886111406791 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 12504 AC Switch Chassis

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise 12504 AC. Breedte: 442 mm, Diepte: 708 mm, Hoogte: 442 mm. AC invoer voltage: 100 - 120 / 200 - 240

The SDN-enabled HP 12500 Switch Series offers industry leading scalability for enterprise data center cores giving you significantly higher throughput with 24.3 Tbps switching capacity. Along with scalability you get high performance 10/40/100GbE line cards.

With high scalability and performance, the new core switch series extends the value of your installed base and also delivers high availability and resilience with redundant fabrics, power supplies and fan trays. Customers will find great value in Comware 7 advanced features, including IRF, MDC, SPB and EVI.

Industry Leading Large Scalability for Enterprise Data Center Cores

• The HP 12500 Switch Series provides 24.3 Tbps switching capacity by leveraging the latest generation ASICs for outstanding performance and density connectivity to keep you ahead of your competition.


High-performance Networking Density with 1/10/40 & 100 GbE Connectivity

• The HP 12500 Switch Series offers 1GbE modules with 48 ports, 10GbE modules with the choice of 40 ports or 48 ports, 16-port 40GbE modules and 4-port 100GbE modules that drive network performance while reducing operational expenses.


Enterprise Resiliency and High Availability

• The HP 12500 Switch Series supports redundant fabric for optimum network performance and availability while simplifying network operations.


Compartmentalization

• Department protection: using network virtualization standards (QinQ, VRF, and MPLS), the 12500 switch series allows organizations to isolate different business units with different resources (VRFs); using standard-based mechanisms, the network is completely virtualized, reducing cost and operations


Layer 2 switching

• Multiple VLAN Registration Protocol (MVRP): helps to maintain VLAN configuration dynamically based on current network configurations


Layer 3 routing

• Layer 3 IPv4 routing: provides routing of IPv4 at media speed; supports static routes, RIP and RIPv2, OSPF, IS-IS, and BGP


Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Eisen aan de omgeving

Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C

Energie

Ingangsspanning 100 - 120 / 200 - 240V
AC invoer voltage 100 - 120 / 200 - 240

Gewicht en omvang

Breedte 442 mm
Gewicht 60 kg
Diepte 708 mm
Hoogte 442 mm

Technische details

Doorvoersnelheid 960 Mpps
Switchingcapaciteit 3240 Gbit/s
Aantal sloten 4
Stroomverbruik 2380 W
Warmtedissipatie 8123 BTU/h
Kleur van het product Zwart
Geheugen en processor PowerPC 400MHz, 128MB RAM
Afmetingen (BxDxH) 442 x 708 x 442 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise X421 Zilver

Hewlett Packard Enterprise X421 Zilver

JC665A
€ 205,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JC072B network switch module

Hewlett Packard Enterprise JC072B network switch module

JC072B
€ 5.727,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 12500 48-port GbE SFP LEC Module

Hewlett Packard Enterprise 12500 48-port GbE SFP LEC Module

JC069B
€ 26.436,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 12500 32-port 10GbE SFP+ REC Module netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 12500 32-port 10GbE SFP+ REC Module netwerkkaart & -adapter

JC476B
€ 31.827,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

JD089B
€ 220,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

JD093B
€ 1.083,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH100 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH100 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD103A
€ 3.207,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm 10000Mbit/s XFP 1310nm Single-mode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm 10000Mbit/s XFP 1310nm Single-mode netwerk transceiver module

JD108B
€ 1.949,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1570 1000Mbit/s SFP 1570nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1570 1000Mbit/s SFP 1570nm netwerk transceiver module

JD110A
€ 2.733,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1610 1000Mbit/s SFP 1610nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1610 1000Mbit/s SFP 1610nm netwerk transceiver module

JD112A
€ 2.733,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1510 1000Mbit/s SFP 1510nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1510 1000Mbit/s SFP 1510nm netwerk transceiver module

JD115A
€ 2.733,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR

JD117B
€ 1.214,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD119B
€ 482,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD099B
€ 808,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER 10000Mbit/s XFP Single-mode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER 10000Mbit/s XFP Single-mode netwerk transceiver module

JD121A
€ 6.636,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JD094B 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD094B 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

JD094B

Normale prijs: € 563,00

Actieprijs € 465,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD098B
€ 814,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

JD092B
€ 1.120,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD118B
€ 256,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590 1000Mbit/s SFP 1590nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590 1000Mbit/s SFP 1590nm netwerk transceiver module

JD111A
€ 2.733,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm 10000Mbit/s XFP 1550nm Single-mode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm 10000Mbit/s XFP 1550nm Single-mode netwerk transceiver module

JD107A
€ 10.637,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart netwerkkabel

JD097C
€ 150,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart netwerkkabel

JG081C
€ 173,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

JG234A
€ 5.501,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC 7m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC 7m Zwart netwerkkabel

JC784C
€ 196,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module

JD061A

Normale prijs: € 1.285,00

Actieprijs € 797,00

Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 12504 Switch Proactive SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 12504 Switch Proactive SVC

U7M29E
€ 18.718,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 4h 24x7 12504 Switch Proact SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4h 24x7 12504 Switch Proact SVC

U7M33E
€ 25.631,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR 12504 Switch Proactive SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR 12504 Switch Proactive SVC

U7M36E
€ 33.820,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 12504 Switch Proactive SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 12504 Switch Proactive SVC

U7M42E
€ 23.044,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 4h 24x7 12504 Switch Proact SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4h 24x7 12504 Switch Proact SVC

U7M46E
€ 31.520,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 6h CTR 12504 Switch Proact SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 6h CTR 12504 Switch Proact SVC

U7M49E
€ 41.558,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm 1000Mbit/s SFP 1550nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm 1000Mbit/s SFP 1550nm netwerk transceiver module

JD062A
€ 1.285,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm 40000Mbit/s QSFP+ 1310nm Single-mode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm 40000Mbit/s QSFP+ 1310nm Single-mode netwerk transceiver module

JG661A

Normale prijs: € 3.307,00

Actieprijs € 2.186,00

Op voorraad
Voedingen
Hewlett Packard Enterprise 12500 AC Power Entry Module power supply unit

Hewlett Packard Enterprise 12500 AC Power Entry Module power supply unit

JF426A
€ 291,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch 12504 Switches FC SVC

U1YD8E
€ 2.397,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 12504 Switches FC SVC

U3GQ4E
€ 18.350,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3HA9E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3HA9E IT support service

U3HA9E
€ 22.593,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR 12504 Switches FC SVC

U3HR5E
€ 82.205,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR 12504 Switches FC SVC

U3HY9E
€ 100.839,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 12504 Switches FC SVC

U3JX4E
€ 26.538,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 12504 Switches FC SVC

U3KJ1E
€ 32.632,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR 12504 Switches FC SVC

U3KY6E
€ 90.393,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Exch 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Exch 12504 Switches FC SVC

U3LX7E
€ 6.973,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 12504 Switches FC SVC

U3MX1E
€ 11.195,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 12504 Switches FC SVC

U3NV8E
€ 14.544,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 12504 Switches FC SVC

U3PH0E
€ 17.831,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 12504 Switches FC SVC

U3VY3E
€ 74.811,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR 12504 Switches FC SVC

U3WL2E
€ 91.773,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 12504 Switches FC SVC

U3XS8E
€ 10.956,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 12504 Switches FC SVC

U3YJ2E
€ 13.527,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 12504 Switches FC SVC

U4BW4PE
€ 4.927,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1Y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 1Y 24x7

U4CA3PE
€ 21.639,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR 12504 Switches FC SVC

U4CH4PE
€ 7.075,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR CDMR 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR CDMR 12504 Switches FC SVC

U4CM2PE
€ 23.787,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd Exch 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd Exch 12504 Switches FC SVC

U4CU1PE
€ 2.397,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 4hr Exch 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 4hr Exch 12504 Switches FC SVC

U4CZ5PE
€ 3.817,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd CDMR 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd CDMR 12504 Switches FC SVC

U4FE1PE
€ 19.699,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd 12504 Switches FC SVC

U4FT0PE
€ 2.987,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW NBD 12504 Swches ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW NBD 12504 Swches ProCare SVC

U1LD3PE
€ 4.083,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 12504SwthesProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 12504SwthesProCareSVC

U1LD4PE
€ 5.897,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6h CTR 12504SwthesProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6h CTR 12504SwthesProCareSVC

U1LD5PE
€ 8.046,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1yPW24x7CDMR 12504Swthes ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPW24x7CDMR 12504Swthes ProCare SVC

U1LD7PE
€ 22.609,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1yPW6hCTRCDMR 12504Swthes ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPW6hCTRCDMR 12504Swthes ProCare SVC

U1LD8PE
€ 24.758,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch 12504 Switches FC SVC

U3MK4E
€ 9.131,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3yNBD ProaCarew/CDMR12504 Switch Proac

Hewlett Packard Enterprise 3yNBD ProaCarew/CDMR12504 Switch Proac

U9T41E
€ 62.282,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4yNBD ProaCarew/CDMR12504 Switch Proac

Hewlett Packard Enterprise 4yNBD ProaCarew/CDMR12504 Switch Proac

U9U25E
€ 81.473,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5yNBD ProaCarew/CDMR12504 Switch Proac

Hewlett Packard Enterprise 5yNBD ProaCarew/CDMR12504 Switch Proac

U9V09E
€ 99.782,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR12504 Switch Pro

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR12504 Switch Pro

U9V93E
€ 67.562,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise HP4y4h24x7ProaCarew/CDMR 12504 Switch Pr

Hewlett Packard Enterprise HP4y4h24x7ProaCarew/CDMR 12504 Switch Pr

U9W77E
€ 88.387,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U9Y46E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U9Y46E IT support service

U9Y46E
€ 73.815,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U9Z30E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U9Z30E IT support service

U9Z30E
€ 96.575,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO SR4 40000Mbit/s QSFP+ 850nm Multimode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO SR4 40000Mbit/s QSFP+ 850nm Multimode netwerk transceiver module

JG325B

Normale prijs: € 1.278,00

Actieprijs € 921,00

Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 12504 Switches FC SVC

U3GD9E
€ 13.912,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR 12504 Switches FC SVC

U3HJ2E
€ 62.715,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 12504 Switches FC SVC

U3JL8E
€ 20.164,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR 12504 Switches FC SVC

U3KQ8E
€ 68.968,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch 12504 Switches FC SVC

U3NJ6E
€ 11.107,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR 12504 Switches FC SVC

U3VL4E
€ 57.069,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 12504 Switches FC SVC

U3XB2E
€ 8.266,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd 12504 Switches FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd 12504 Switches FC SVC

U4BQ9E
€ 2.557,00
Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise ProCurve Switch Install level 4

Hewlett Packard Enterprise ProCurve Switch Install level 4

UX034E
€ 1.036,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 12504 Switches PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 12504 Switches PCA Service

U5QV5E
€ 25.857,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 12504 Switches PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 12504 Switches PCA Service

U5RK2E
€ 34.147,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 12504 Switches PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 12504 Switches PCA Service

U5RY9E
€ 42.164,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 12504 Switches PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 12504 Switches PCA Service

U5SN6E
€ 31.765,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 12504 Switches PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 12504 Switches PCA Service

U5TC3E
€ 41.883,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5y 7x24 PCA 12504 Switches Service

Hewlett Packard Enterprise 5y 7x24 PCA 12504 Switches Service

U5TS0E
€ 51.649,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 12504 Switches PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 12504 Switches PCA Service

U5UF7E
€ 38.307,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 12504 Switches PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 12504 Switches PCA Service

U5UV4E
€ 50.451,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 12504SwtchesPCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 12504SwtchesPCA Service

U5VK1E
€ 62.153,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR 12504 Switches PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR 12504 Switches PCA SVC

U5VY8E
€ 76.176,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 12504 Switches PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 12504 Switches PCA SVC

U5WK2E
€ 99.812,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w CDMR 12504 Switches PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w CDMR 12504 Switches PCA SVC

U5XG0E
€ 82.084,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w CDMR 12504 Switches PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w CDMR 12504 Switches PCA SVC

U5XS4E
€ 107.549,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w CDMR 12504 Switches PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w CDMR 12504 Switches PCA SVC

U5YP2E
€ 88.626,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m 40000Mbit/s QSFP+ 850nm Multimode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m 40000Mbit/s QSFP+ 850nm Multimode netwerk transceiver module

JG709A

Normale prijs: € 1.396,00

Actieprijs € 957,00

Op voorraad
Flashgeheugens
Hewlett Packard Enterprise X600 1G CompactFlash 1GB CompactFlash flashgeheugen

Hewlett Packard Enterprise X600 1G CompactFlash 1GB CompactFlash flashgeheugen

JC684A
€ 277,00
Op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise 1250x G2 Fabric Module

Hewlett Packard Enterprise 1250x G2 Fabric Module

JC658A
€ 4.849,00
Op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise JC783A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JC783A network switch module

JC783A
€ 44.613,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1yPWNBDCDMR12504 Swches ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPWNBDCDMR12504 Swches ProCare SVC

U1LD6PE
€ 20.571,00
Op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12500 40-port 1/10GbE SFP+ FG

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12500 40-port 1/10GbE SFP+ FG

JG794A
€ 34.368,00
Op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12500E MPU

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12500E MPU

JG802A
€ 8.172,00
Op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12500 40-port 1/10GbE SFP+ FD

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12500 40-port 1/10GbE SFP+ FD

JG792A
€ 26.690,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

QK736A
€ 232,00
Op voorraad
Switchcomponenten
Hewlett Packard Enterprise JC664A switchcomponent

Hewlett Packard Enterprise JC664A switchcomponent

JC664A
€ 717,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

QK733A
€ 84,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

QK732A
€ 79,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

QK734A
€ 81,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

QK735A
€ 114,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...