Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 1420-24G-2SFP+ 10G Uplink Switch Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs (JH018A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 271,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JH018A#ABB

EAN: 0888793058336 Beschikbaarheid: Nog 13 beschikbaar
Omschrijving

HP 1420-24G-2SFP+ 10G Uplink Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise 1420-24G-2SFP+ 10G Uplink Switch. Switch type: Unmanaged network switch, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 88 Gbit/s, Throughput: 65,5 Mpps. Kleur van het product: Grijs, Vormfactor: 1U

The HP 1420 Switch Series consists of unmanaged Gigabit Ethernet switches, for small businesses and others looking for plug-and-play basic Layer 2 connectivity for their network, including low-cost PoE+ and 10-Gigabit uplink models.

The HP 1420 Switch Series has four models: 16-port 10/100/1000; 24-port 10/100/1000 with two SFP Gigabit ports; 24-port 10/100/1000 ports of which 12 are PoE+ enabled (124W PoE budget); and 24-port 10/100/1000 with two SFP+ 10-Gigabit ports. All are fanless. They come with a limited lifetime warranty and 24X7 phone support for the first three years of ownership.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
Formaat 1U

Beheerfuncties

Switch type Unmanaged network switch
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L2

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal moduleslots SPF+ 2

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
Full duplex Ja
10G support Ja
Datastroombeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 16384 entries
Switchingcapaciteit 88 Gbit/s
Throughput 65,5 Mpps
Latentie (10-100 Mbps) 8 µs
Latentie (1 Gbps) 16 µs
Latentie (10 Gbps) 2 µs

data storage devices

Stapelbaar Ja
Packet buffergeheugen 1,5 MB
Flash memory 8 MB

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 21 W

data storage devices

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 440 mm
Diepte 238 mm
Hoogte 44 mm
Gewicht 2,9 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter

J4858C
€ 84,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X121 1000Mbit/s SFP 1310nm Multimode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X121 1000Mbit/s SFP 1310nm Multimode netwerk transceiver module

J4859C
€ 185,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multimode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multimode netwerk transceiver module

J9150A
€ 240,00
Op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

J9281B
€ 107,00
Op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver 1000Mbit/s netwerk media converter

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver 1000Mbit/s netwerk media converter

J8177C
€ 114,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

JD089B
€ 220,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD119B
€ 482,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JD094B 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD094B 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

JD094B

Normale prijs: € 2.315,00

Actieprijs € 1.652,00

Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

JD092B
€ 1.117,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD118B
€ 256,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ837A
€ 106,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ838A
€ 149,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 157,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

QK736A
€ 232,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ836A 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ836A
€ 78,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

QK733A
€ 94,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ833A
€ 71,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ834A
€ 73,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

AJ835A
€ 82,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

QK732A
€ 88,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

QK734A
€ 94,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

QK735A
€ 127,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...