Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 4m 50/125 (LC-LC) 4m LC LC (QL281B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 182,00
excl. BTW
Partnummer:

QL281B

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP 3PAR 4m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise 4m 50/125 (LC-LC). Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk

Gewicht en omvang

Lengte snoer 4 m
Gewicht 450 g

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Switches
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200 Zwart, Geel

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200 Zwart, Geel

QR482A
€ 11.073,00
Op voorraad
Opslagbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7400 Zwart, Geel

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7400 Zwart, Geel

QR483A
€ 19.928,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7450 Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7450 Rack (2U) disk array

C8R37A
€ 61.865,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7450 Rack (2U) Zwart, Geel disk array

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7450 Rack (2U) Zwart, Geel disk array

C8R35A
€ 30.497,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7200 400000GB Rack (2U) Zwart disk array

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7200 400000GB Rack (2U) Zwart disk array

QR488A
€ 21.613,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...