Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 1.320,00
korting!
Hewlett Packard Enterprise 5130 48G PoE+ 4SFP+ HI with 1 Interface Slot Managed network switch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart (JH326A)

Hewlett Packard Enterprise 5130 48G PoE+ 4SFP+ HI with 1 Interface Slot Managed network switch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart (JH326A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 4.366,00

Actieprijs € 3.046,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JH326A

EAN: 0889296940456 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

5130 48G PoE+ 4SFP+ HI with 1 Interface Slot Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Up-sell products

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise 5130 48G PoE+ 4SFP+ HI with 1 Interface Slot. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u. MAC-adrestabel: 32768 entries, Switchingcapaciteit: 216 Gbit/s, Throughput: 190,5 Mpps. Kleur van het product: Zwart, Vormfactor: 1U

The HPE FlexNetwork 5130 HI Switch Series delivers scalability and resiliency at the access layer of medium and large enterprise campus networks. This FlexNetwork switch supports enterprise class QoS and security, HPE Intelligent Resilient Framework (IRF) stacking, static Layer 3 routing and RIP, dual redundant power supplies, fixed and modular 10GbE uplinks ports, PoE+, ACLs, IPv6 and delivers energy savings with Energy Efficient Ethernet.

The 5130 HI Switch Series can be managed with HPE Intelligent Management Center (IMC) Software for a single view of your entire network.

Features

Scalable and Resilient Access Layer Switches
- The HPE FlexNetwork 5130 HI Switch Series delivers scalability and resiliency for medium and large enterprise networks. It supports stacking, dual power supplies; 10GbE uplinks; static and RIP routing; PoE+; ACLs; IPv6 and power savings.
- The HPE Intelligent Resilient Framework (IRF) virtualizes up to nine physical switches into one logical device for simpler, flatter, more agile networks.
- Offers scalable stacking and backhaul capacity with four fixed 10GbE uplinks and slots for two more 10GbE uplinks, including support for 10GBASE-T.
- Dual, redundant, hot-swappable power supplies keep your network up and running and deliver up to 1440 Watts of PoE+ for powered cameras, phones and wireless access points.
- No software licensing required.

Improved Quality of Service (Q0S) with Traffic Management
- The HPE FlexNetwork 5130 HI Switch Series supports advanced classifier-based QoS which groups traffic using multiple match criteria based on Layer 2 and 3 information; applies QoS policies such as setting priority level and rate limit to selected traffic on a port, VLAN, or whole switch.
- Provides traffic prioritization with supported congestion actions include: strict priority (SP) queuing, weighted round robin (WRR), weighted random early detection (WRED), and SP+WRR and traffic policing with Committed Access Rate (CAR) and line rate.
- Reduce unwanted network traffic with broadcast control allows limitation of broadcast traffic rate to cut down on unwanted network broadcast traffic.

Comprehensive Security Control
- The HPE FlexNetwork 5130 HI Switch Series supports flexible authentication methods including 802.1X and MAC Authentication for greater policy-driven application security. Per-user access control lists (ACLs) provide identity-driven security and access control.
- ACLs provide IP Layer 2 to Layer 4 traffic filtering and support global ACL, VLAN ACL, port ACL, and IPv6 ACL.
- Security with encryption of all access methods (CLI, GUI, or MIB) through SSHv2, SSL, and/or SNMPv3, and other features including DHCP protection, IP source guard, dynamic ARP protection and RADIUS/HWTACAS.
- Supports industry standard MACsec for greater end-point or switch-to-switch security.

Single View of the Network
- The HPE FlexNetwork 5130 HI Switch Series can be seamlessly managed with HPE Intelligent Management Center (IMC) Software to provide end-to-end network transparency with consistent network experience through comprehensive configuration, compliance and policy management.
- RMON and sFlow provide advanced monitoring and reporting capabilities for statistics, history, alarms and events.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Rack-montage Ja
Kleur van het product Zwart
Formaat 1U

Beheerfuncties

Switch type Managed network switch
Web-gebaseerd management Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L3

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal SFP + -poorten 48
Aantal geïnstalleerde SFP+ modules 4
Aantal moduleslots SPF+ 4

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u
Full duplex Ja
10G support Ja
Auto-sensing Ja
VLAN=ondersteuning Ja
DHCP server Ja
IP routing Ja
DHCP client Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Datastroombeheer Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 32768 entries
Switchingcapaciteit 216 Gbit/s
Throughput 190,5 Mpps
Latentie (1 Gbps) 5 µs
Latentie (10 Gbps) 3 µs
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja

data storage devices

Stapelbaar Ja
Packet buffergeheugen 4 MB
Type geheugen SDRAM
Flash memory 512 MB
Intern geheugen 2048 MB

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 75 W
Vermogensverbruik (max) 670 W

data storage devices

Power over Ethernet (PoE) Ja
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 1440 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 439,9 mm
Diepte 460 mm
Hoogte 43,7 mm
Gewicht 12,5 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

JD089B
€ 220,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

JD093B
€ 1.083,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD119B
€ 482,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD099B
€ 808,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JD094B 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD094B 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

JD094B

Normale prijs: € 563,00

Actieprijs € 488,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD098B
€ 814,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

JD092B
€ 1.120,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD118B
€ 256,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart netwerkkabel

JD095C
€ 120,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart netwerkkabel

JD097C
€ 150,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart netwerkkabel

JG081C
€ 173,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart netwerkkabel

JD096C
€ 130,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

JG234A
€ 5.501,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ837A
€ 95,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ838A
€ 133,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module

JD061A

Normale prijs: € 1.285,00

Actieprijs € 797,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm 1000Mbit/s SFP 1550nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm 1000Mbit/s SFP 1550nm netwerk transceiver module

JD062A
€ 1.285,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X125 1G SFP LC LH70 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X125 1G SFP LC LH70 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD063B
€ 2.012,00
Op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LH 80km Transceiver netwerk media converter

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LH 80km Transceiver netwerk media converter

JG915A
€ 8.235,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 140,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

QK736A
€ 232,00
Op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise 5130/5510 10GbE SFP+ 2-port Module network switch module

Hewlett Packard Enterprise 5130/5510 10GbE SFP+ 2-port Module network switch module

JH157A

Normale prijs: € 1.049,00

Actieprijs € 767,00

Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ836A
€ 93,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

QK733A
€ 84,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ833A
€ 61,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ834A
€ 65,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

AJ835A
€ 73,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

QK732A
€ 79,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

QK734A
€ 81,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

QK735A
€ 114,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...