Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise 5500 1-port 10GbE XFP Module 10 Gigabit network switch module (JD361B)

Hewlett Packard Enterprise 5500 1-port 10GbE XFP Module 10 Gigabit network switch module (JD361B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 403,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD361B

EAN: 0885631249710 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 5500 1-port 10GbE XFP Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise 5500 1-port 10GbE XFP Module. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit/s. Vezel-optische connector: XFP. Compatibiliteit: HP 5500

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Ethernet interface type 10 Gigabit
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 Mbit/s

Optische vezel

Vezel-optische connector XFP

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 1

data storage devices

Compatibiliteit HP 5500

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-48G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-48G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JD375A#ABB
€ 4.794,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G-PoE+ EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G-PoE+ EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

JG237A#ABB
€ 3.490,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-48G-PoE+ EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-48G-PoE+ EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

JG240A#ABB
€ 5.469,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-PoE+ EI Switch with 2 Interface Slots

Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-PoE+ EI Switch with 2 Interface Slots

JG241A#ABB

Normale prijs: € 3.245,00

Actieprijs € 2.751,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JE069A#ABB

Normale prijs: € 2.619,00

Actieprijs € 1.449,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JD377A#ABB
€ 2.864,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G SI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G SI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JD369A#ABB
€ 2.289,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise A 5120-24G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise A 5120-24G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JE066A#ABB
€ 935,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JE067A#ABB

Normale prijs: € 1.665,00

Actieprijs € 1.158,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G-PoE+ SI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G-PoE+ SI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

JG238A#ABB
€ 2.612,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-48G-PoE+ SI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-48G-PoE+ SI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

JG239A#ABB
€ 4.361,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-PoE+-4SFP HI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-PoE+-4SFP HI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart

JG541A
€ 4.224,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G-SFP EI Managed L3 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G-SFP EI Managed L3 1U Zwart

JD374A#ABB
€ 4.764,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-SFP HI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-SFP HI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart

JG543A
€ 6.455,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

85514
€ 38,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 46,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 41,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 33,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5500-48G-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots

Hewlett Packard Enterprise 5500-48G-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots

JG312A#ABB
€ 5.282,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise A 5500-24G EI Managed L2 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise A 5500-24G EI Managed L2 1U Grijs

JD377A
€ 0,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots Opacity Shield Kit switchcomponent

Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots Opacity Shield Kit switchcomponent

JG716A
€ 0,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...