Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU (TA748A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 5.718,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

TA748A

EAN: 0884962372258 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Up-sell products

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Gewicht en omvang

Gewicht 200 kg

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 612.9 x 8.1 x 806.5 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise AJ717A 8000Mbit/s SFP+ 1310nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ717A 8000Mbit/s SFP+ 1310nm netwerk transceiver module

AJ717A
€ 776,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise T5519A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5519A software license/upgrade

T5519A

Normale prijs: € 3.050,00

Actieprijs € 1.651,00

Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise T4261A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T4261A software license/upgrade

T4261A
€ 1.029,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise T5520A softwarelicentie & -uitbreiding

Hewlett Packard Enterprise T5520A softwarelicentie & -uitbreiding

T5520A
€ 15.596,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise B-series 8-24-port SAN Switch Power Pack+ Upgrade LTU

Hewlett Packard Enterprise B-series 8-24-port SAN Switch Power Pack+ Upgrade LTU

T5521A
€ 4.240,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise T3677A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T3677A software license/upgrade

T3677A
€ 6.777,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise T5522A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5522A software license/upgrade

T5522A
€ 13.283,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Integrated Routing LTU

Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Integrated Routing LTU

TA750A
€ 10.487,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Advanced Ext LTU

Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Advanced Ext LTU

TA747A
€ 8.123,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ837A
€ 95,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ838A
€ 133,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP 4000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP 4000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

AN211A
€ 1.295,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch

Hewlett Packard Enterprise 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch

AM870B
€ 17.631,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3F14E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3F14E garantie- en supportuitbreiding

U3F14E
€ 5.040,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3F29E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3F29E garantie- en supportuitbreiding

U3F29E
€ 7.433,00
Op voorraad
Network management software
Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

313452-B21
€ 4.750,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/SC

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/SC

221691-B26
€ 143,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC

Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC

221691-B21
€ 103,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC 15m LC SC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC 15m LC SC Glasvezel kabel

221691-B23
€ 131,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC

221692-B26
€ 167,00
Op voorraad
Telefoonkabels
Hewlett Packard Enterprise 50m LC-LC 50m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 50m LC-LC 50m LC LC Glasvezel kabel

221692-B27
€ 232,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class

T5517A
€ 2.594,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+ 8000Mbit/s SFP+ Single-mode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+ 8000Mbit/s SFP+ Single-mode netwerk transceiver module

AW538A
€ 2.696,00
Op voorraad
Data storage devices
Hewlett Packard Enterprise SN3000B SAN Switch 12-port Upgrade E-LTU

Hewlett Packard Enterprise SN3000B SAN Switch 12-port Upgrade E-LTU

TC391AAE
€ 3.927,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 8/8 and 8/24 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU

Hewlett Packard Enterprise 8/8 and 8/24 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU

T5518AAE
€ 1.851,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 140,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise B-series 1Gb Ethernet Copper SFP 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise B-series 1Gb Ethernet Copper SFP 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

AW537A
€ 244,00
Op voorraad
Network monitoring software
Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

313454-B21
€ 5.460,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise T5528A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5528A software license/upgrade

T5528A
€ 15.827,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise T5529A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5529A software license/upgrade

T5529A
€ 22.986,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise TC391A softwarelicentie & -uitbreiding

Hewlett Packard Enterprise TC391A softwarelicentie & -uitbreiding

TC391A
€ 3.927,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/16Gb Embedded FC Switch 12-port Upgrade E-LTU

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/16Gb Embedded FC Switch 12-port Upgrade E-LTU

T5517AAE
€ 2.496,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise DC04 and SN8000B 4-slot SAN Director Integrated Routing LTU RAID controller

Hewlett Packard Enterprise DC04 and SN8000B 4-slot SAN Director Integrated Routing LTU RAID controller

TA643A
€ 32.593,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise TC356A softwarelicentie & -uitbreiding

Hewlett Packard Enterprise TC356A softwarelicentie & -uitbreiding

TC356A
€ 6.585,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise SN6500B SAN Switch 24-port Upgrade LTU

Hewlett Packard Enterprise SN6500B SAN Switch 24-port Upgrade LTU

TC440A
€ 21.389,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ836A
€ 93,00
Op voorraad
Data storage devices
Hewlett Packard Enterprise AK870A 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AK870A 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

AK870A
€ 1.103,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise AJ715A 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ715A 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

AJ715A
€ 94,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ833A
€ 61,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ834A
€ 65,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

AJ835A
€ 73,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise T5518A softwarelicentie & -uitbreiding

Hewlett Packard Enterprise T5518A softwarelicentie & -uitbreiding

T5518A
€ 1.851,00
Op voorraad
Data storage devices
Hewlett Packard Enterprise SN6500B SAN Switch 24-port Upgrade E-LTU

Hewlett Packard Enterprise SN6500B SAN Switch 24-port Upgrade E-LTU

TC440AAE
€ 23.295,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...