Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch (AM870B)

Hewlett Packard Enterprise 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch (AM870B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 16.896,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AM870B

EAN: 887111279071 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Up-sell products

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch

HP 8/40 SAN Switch is ideal for organizations requiring a flexible solution that's forward and backward compatible, either as a small “building-block” switch for a departmental fabric or as a high-performance edge switch in larger core-to-edge SAN configurations.

The 8/40 SAN Switch enables 1, 2, 4, and 8 Gb FC technology in configurations of 24, 32, or 40 ports. A fully populated SAN switch with 40 ports provides an aggregate bandwidth of 680 Gb/s. The 8/40 SAN Switch also allows organizations to use 4 Gb/s SFPs today and upgrade to 8 Gb/s SFPs when required.

The optional Integrated Routing provides selective device sharing while maintaining remote fabric isolation for higher levels of scalability and fault isolation.

The Power Pack+ software provides the SAN administrator with the necessary tools to monitor the health and performance of the network through a single pane of glass. Enhanced capabilities ensures ample bandwidth for mission-critical applications.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit 640 Gbit/s

Protocollen

Ondersteunde netwerkprotocollen Fibre Channel, Routing

Gewicht en omvang

Gewicht 18,14 kg

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 221 x 553.2 x 794.5 mm
Onderhoudseigenschappen B-series SAN Network Advisor; Integration with Storage Essentials
Upgrademogelijkheden Standard 24 Ports; 8 Port on Demand upgrades, Upgrade from Base to Power Pack+
Poortsnelheid 8 Gb/s Fibre Channel
Switchmodellen Base, Power Pack
Multimedia B-series 4 Gb and 8 Gb SFPs
Software (optioneel) Power Pack+ Software; Port Upgrade; Integrated Routing
Bladetypen (ondersteund) N

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise AJ717A 8000Mbit/s SFP+ 1310nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ717A 8000Mbit/s SFP+ 1310nm netwerk transceiver module

AJ717A

Normale prijs: € 822,00

Actieprijs € 696,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise T5519A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5519A software license/upgrade

T5519A
€ 3.444,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise T5522A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5522A software license/upgrade

T5522A
€ 13.283,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training IT-cursus

Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training IT-cursus

HF383E
€ 671,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ837A
€ 106,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ838A
€ 149,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP 4000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP 4000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

AN211A
€ 1.295,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Small Business SAN Starter Kit Fibre Channel Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Small Business SAN Starter Kit Fibre Channel Rack (2U) disk array

AP847B
€ 10.151,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit Fibre Channel Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit Fibre Channel Rack (2U) disk array

AP848B
€ 16.468,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise P2000 RJ-45 Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise P2000 RJ-45 Rack (2U) disk array

AW567B
€ 7.193,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise P2000 RJ-45 Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise P2000 RJ-45 Rack (2U) disk array

AW568B
€ 7.514,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/24 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 14.4TB Bundle 14400GB Fibre Channel Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/24 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 14.4TB Bundle 14400GB Fibre Channel Rack (2U) disk array

BV903B
€ 11.125,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller Bundle 21600GB Fibre Channel Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller Bundle 21600GB Fibre Channel Rack (2U)

C8R17A
€ 19.458,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise AK864B softwarelicentie & -uitbreiding

Hewlett Packard Enterprise AK864B softwarelicentie & -uitbreiding

AK864B
€ 291,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3yNbdBS 8/40SANSwitchPPProact Care Svc

Hewlett Packard Enterprise 3yNbdBS 8/40SANSwitchPPProact Care Svc

U3H00E
€ 8.580,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4yNbdBS 8/40SANSwitchPPProact Care Svc

Hewlett Packard Enterprise 4yNbdBS 8/40SANSwitchPPProact Care Svc

U3H01E
€ 11.748,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5yNbdBS 8/40SANSwitchPPProact Care Svc

Hewlett Packard Enterprise 5yNbdBS 8/40SANSwitchPPProact Care Svc

U3H02E
€ 14.943,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2E02E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2E02E IT support service

U2E02E
€ 13.978,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2E03E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2E03E IT support service

U2E03E
€ 17.678,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2F48E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U2F48E garantie- en supportuitbreiding

U2F48E
€ 11.887,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2F49E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U2F49E garantie- en supportuitbreiding

U2F49E
€ 16.303,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2F50E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2F50E IT support service

U2F50E
€ 20.151,00
Op voorraad
Network management software
Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

313452-B21
€ 4.750,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200 Zwart, Geel

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200 Zwart, Geel

QR482A
€ 11.073,00
Op voorraad
Opslagbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7400 Zwart, Geel

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7400 Zwart, Geel

QR483A
€ 19.928,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise SAN Network Advisor Professional Plus Software LTU RAID controller

Hewlett Packard Enterprise SAN Network Advisor Professional Plus Software LTU RAID controller

TC353A
€ 17.691,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7450 Fibre Channel Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7450 Fibre Channel Rack (2U) disk array

C8R37A
€ 61.865,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+ 8000Mbit/s SFP+ Single-mode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+ 8000Mbit/s SFP+ Single-mode netwerk transceiver module

AW538A
€ 2.851,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7450 SAS Rack (2U) Zwart, Geel

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7450 SAS Rack (2U) Zwart, Geel

C8R35A
€ 29.882,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7200 400000GB Fibre Channel Rack (2U) Zwart disk array

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7200 400000GB Fibre Channel Rack (2U) Zwart disk array

QR488A
€ 20.334,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 157,00
Op voorraad
Network monitoring software
Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

313454-B21
€ 5.460,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise T5528A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5528A software license/upgrade

T5528A
€ 15.827,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7400 1200000GB Fibre Channel Rack (2U) Zwart disk array

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7400 1200000GB Fibre Channel Rack (2U) Zwart disk array

QR485A
€ 0,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

QK736A
€ 232,00
Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

83370
€ 12,00
Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

83388
€ 7,00
Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 10m Cat6 Patch Cable 10m Cat6 U/UTP (UTP) Zwart netwerkkabel

C2G 10m Cat6 Patch Cable 10m Cat6 U/UTP (UTP) Zwart netwerkkabel

83412
€ 30,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ836A 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ836A
€ 78,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

QK733A
€ 94,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise AJ715A 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ715A 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

AJ715A
€ 93,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ SFP+ 8000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ SFP+ 8000Mbit/s

AJ716B
€ 89,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ833A
€ 71,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ834A
€ 73,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

AJ835A
€ 82,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/12 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 7.2TB Bundle 7200GB Fibre Channel Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/12 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 7.2TB Bundle 7200GB Fibre Channel Rack (2U) disk array

BV914B
€ 6.594,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller Fibre Channel Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller Fibre Channel Rack (2U) disk array

C8R14A

Normale prijs: € 6.466,00

Actieprijs € 5.027,00

Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

QK732A
€ 88,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

QK734A
€ 94,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

QK735A
€ 127,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular Fibre Channel Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular Fibre Channel Rack (2U) disk array

AP845B

Normale prijs: € 6.031,00

Actieprijs € 5.077,00

Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller SFF Modular Smart Array System Fibre Channel Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller SFF Modular Smart Array System Fibre Channel Rack (2U) disk array

AP846B
€ 6.365,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...