Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 47,00
korting!
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2915 8G PoE Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs (J9562A#ABB)

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2915 8G PoE Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs (J9562A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 703,00

Actieprijs € 656,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

J9562A#ABB

EAN: 0884962790199 Beschikbaarheid: Nog 1 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

HP E2915-8G-PoE Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2915 8G PoE. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Console port: RJ-45, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 20 Gbit/s, Throughput: 14,8 Mpps. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SSH-2,SSL/TLS

The HP 2915-8G-PoE Switch is a fully managed 8-port 10/100/1000 switch with an additional two dual-personality Gigabit Ethernet ports for copper or SFP connectivity. Together with static and RIP IPv4 routing, robust security and management, enterprise-class features, a free lifetime warranty, and free software updates, the HP 2915-8G-PoE Switch is a cost-effective solution. The switch is fanless, providing quiet operation and making it ideal for deployments in open spaces. In addition, its compact form factor allows for flexible deployments, including wall, surface, or rack mounting. These switches can be deployed at enterprise edge and remote branch offices, as well as converged networks.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
Formaat 1U
Veiligheid cUL (CSA 22.2 No. 60950); CE Labeled; UL 60950-1; UL Listed; CAN/CSA 22.2 No. 60950; EN 60825; AS/NZS 60950; IEC 60950-1; EN 60950-1
Elektromagnetische compatibiliteit FCC part 15 klasse A; VCCI klasse A; EN 55022 klasse A; CISPR 22 klasse A; ICES-003 (Canada); AS/NZS CISPR 22; IEC/EN 61000-3-2; IEC/EN 61000-3-3; IEC 61000:4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 4-8, 4-11

Beheerfuncties

Switch type Managed network switch
Web-gebaseerd management Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L3

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Console port RJ-45
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u
Full duplex Ja
IGMP snooping Ja
10G support Nee
Auto-sensing Ja
VLAN=ondersteuning Ja
Rate limiting Ja
Port mirroring Ja
IP routing Ja
DHCP client Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Datastroombeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 8000 entries
Switchingcapaciteit 20 Gbit/s
Throughput 14,8 Mpps
Latentie (10-100 Mbps) 5,3 µs
Latentie (1 Gbps) 2,7 µs

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja
SSH/SSL support Ja
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen SSH-2,SSL/TLS

Protocollen

Ondersteunde netwerkprotocollen Denial-of-service bescherming: Automatische filtering van bekende Denial-of-service pakketten; Apparaatbeheer: RFC 1591 DNS (client); Meerdere configuratiebestanden; Meerdere software-images; SSHv1/SSHv2 Secure Shell; TACACS/TACACS+ Web UI; Algemene proto

data storage devices

Stapelbaar Ja
Type processor Ja
Packet buffergeheugen 0,5 MB
Type geheugen DDR2 SDRAM
Flash memory 32 MB
Intern geheugen 128 MB
Virtual stacking (units) 16
Frequentie van processor 333 MHz

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 86 W
Stroom 1.5 A
Ingangsspanning 100 - 240 VAC

data storage devices

Power over Ethernet (PoE) Ja
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 67 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf 3 km
Warmtedissipatie 89 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 254 mm
Diepte 159,5 mm
Hoogte 44,5 mm
Gewicht 1,66 kg

Overige specificaties

Beheerplatform HP ProCurve Manager Plus; HP ProCurve Manager (inbegrepen); commandoregel interface; webbrowser; configuratiemenu; out-of-band beheer (serieel RS-232C); IEEE 802.3 Ethernet MIB; Repeater MIB; Ethernet Interface MIB
Latentie 100 Mb Latency: < 5.3 µs; 1000 Mb Latency: < 2.7 µs
Afmetingen (BxDxH) 254 x 159.5 x 44.5 mm
Stroomvoorziening Use only the external power adapter module (5070-6082, PA1 AC adapter) supplied with this product.
Geheugen en processor Freescale PowerPC 8313 @ 333 MHz; 32 MB flash; packet buffer size: 512 KB dynamically allocated; 128 MB DDR2 SDRAM
Frequentie 50/60 Hz
Montage Mounts in an EIA-standard 19 in. telco rack or equipment cabinet; horizontal surface mounting, wall mounting
Beschikbaar vermogen 1.5 A
Elektromagnetische immuniteit EN 55024, CISPR 24; EN 55024, CISPR 24; IEC 61000-4-2; IEC 61000-4-3; IEC 61000-4-4; IEC 61000-4-5; IEC 61000-4-6; IEC 61000-4-8; IEC 61000-4-11; EN 61000-3-2, IEC 61000-3-2; EN 61000-3-3, IEC 61000-3-3
Aansluitingen 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 PoE ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T, IEEE 802.3af PoE);Media Type: Auto-MDIX;Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 2 dual-personality po
Geluidsdruk Power: 0, Pressure: 0 dB

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP 100Mbit/s SFP Multimode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP 100Mbit/s SFP Multimode netwerk transceiver module

J9054C
€ 109,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X121 1000Mbit/s SFP 1550nm Single-mode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X121 1000Mbit/s SFP 1550nm Single-mode netwerk transceiver module

J4860C

Normale prijs: € 1.844,00

Actieprijs € 1.800,00

Op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter

J4858C
€ 84,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X121 1000Mbit/s SFP 1310nm Multimode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X121 1000Mbit/s SFP 1310nm Multimode netwerk transceiver module

J4859C
€ 185,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver 1000Mbit/s SFP 1490nm Single-mode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver 1000Mbit/s SFP 1490nm Single-mode netwerk transceiver module

J9142B
€ 814,00
Op voorraad
Installatieservices
Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Startup Service

Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Startup Service

U4830E
€ 1.152,00
Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Installation Service

Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Installation Service

U4826E
€ 277,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 2620/2512/2524 Svc

U2K07E
€ 210,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 2620/2512/2524 Svc

U2K08E
€ 263,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 2620/2512/2524 Svc

U2K09E
€ 321,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 2620/2512/2524 Svc

U2K11E
€ 356,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare2620/2512/2524 Svc

U2K12E
€ 435,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR ProactCare 2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR ProactCare 2620/2512/2524 Svc

U2K13E
€ 393,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 2620/2512/2524 Svc

U2K14E
€ 512,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare2620/2512/2524 Svc

U2K15E
€ 615,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch 2626 Series FC SVC

U1YL6E
€ 59,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 2626 Series FC SVC

U3GH6E
€ 250,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 2626 Series FC SVC

U3GU2E
€ 307,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR 2626 Series FC SVC

U3HM2E
€ 287,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR 2626 Series FC SVC

U3HU6E
€ 352,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 2626 Series FC SVC

U3JQ6E
€ 407,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 2626 Series FC SVC

U3KB3E
€ 498,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR 2626 Series FC SVC

U3KU3E
€ 444,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/CDMR 2626 Series FC SVC

U3LB8E
€ 534,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch 2626 Series FC SVC

U3MB2E
€ 129,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 2626 Series FC SVC

U3MN9E
€ 120,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 2626 Series FC SVC

U3NN1E
€ 205,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 2626 Series FC SVC

U3NZ3E
€ 243,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 2626 Series FC SVC

U3VN5E
€ 203,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3WA4E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3WA4E IT support service

U3WA4E
€ 239,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 2626 Series FC SVC

U3XG3E
€ 163,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 2626 Series FC SVC

U3XX8E
€ 200,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 2626 Series FC SVC

U4DC8PE
€ 68,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 CDMR 2626 Series FC SVC

U4DH8PE
€ 78,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 2626 Series FC SVC

U4DS6PE
€ 111,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 2626 Series FC SVC

U4DU2PE
€ 121,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch 2626 Series FC SVC

U4DZ5PE
€ 34,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch 2626 Series FC SVC

U4EF1PE
€ 54,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd CDMR 2626 Series FC SVC

U4EX4PE
€ 53,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 2626 Series FC SVC

U4FH8PE
€ 43,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

U0AA5E
€ 539,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U0AL1E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0AL1E IT support service

U0AL1E
€ 659,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL NBD 2626 Series ProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL NBD 2626 Series ProCareSVC

U1LK3PE
€ 68,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 24x7 2626 Series Pro SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 24x7 2626 Series Pro SVC

U1LK4PE
€ 93,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 6hCTR 2626 SeriesProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 6hCTR 2626 SeriesProCareSVC

U1LK5PE
€ 136,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3yNBD ProaCarew/CDMR2620/2512/2524 SVC

Hewlett Packard Enterprise 3yNBD ProaCarew/CDMR2620/2512/2524 SVC

U9T57E
€ 232,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4yNBD ProaCarew/CDMR2620/2512/2524 SVC

Hewlett Packard Enterprise 4yNBD ProaCarew/CDMR2620/2512/2524 SVC

U9U40E
€ 300,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5yNBD ProaCarew/CDMR2620/2512/2524 SVC

Hewlett Packard Enterprise 5yNBD ProaCarew/CDMR2620/2512/2524 SVC

U9V24E
€ 366,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarewCDMR2620/2512/2524SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarewCDMR2620/2512/2524SVC

U9W03E
€ 302,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise HP4y4h24x7ProaCarewCDMR2620/2512/2524SVC

Hewlett Packard Enterprise HP4y4h24x7ProaCarewCDMR2620/2512/2524SVC

U9W96E
€ 393,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise HP5y4h24x7ProaCarewCDMR2620/2512/2524SVC

Hewlett Packard Enterprise HP5y4h24x7ProaCarewCDMR2620/2512/2524SVC

U9X90E
€ 481,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U9Y91E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U9Y91E IT support service

U9Y91E
€ 422,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 2626 Series FC SVC

U3JD6E
€ 310,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR 2626 Series FC SVC

U3KL9E
€ 339,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3Y

Hewlett Packard Enterprise 3Y

U3NA6E
€ 157,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 2626 Series FC SVC

U3PM4E
€ 72,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y CTR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y CTR 2626 Series FC SVC

U3PY9E
€ 115,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch 2626 Series FC SVC

U3QK8E
€ 38,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3VA6E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3VA6E IT support service

U3VA6E
€ 156,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 2626 Series FC SVC

U3WQ9E
€ 125,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd 2626 Series FC SVC

U4BH5E
€ 47,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR 2626 Series FC SVC

U3HD6E
€ 221,00
Op voorraad
Switchcomponenten
Hewlett Packard Enterprise J9700A Zwart rack-toebehoren

Hewlett Packard Enterprise J9700A Zwart rack-toebehoren

J9700A
€ 57,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

QK736A
€ 232,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

QK733A
€ 94,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ833A
€ 71,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

QK732A
€ 88,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

QK734A
€ 94,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

QK735A
€ 127,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...