Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter (AW563A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 7.305,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AW563A

EAN: 0884962646373 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

De Cisco MDS 8-Gb fabric switch voor HP BladeSystem c-Class biedt een ingebouwde optie voor HP BladeSystem c-Class klanten die storage area netwerken in hun bedrijf implementeren. Het geïntegreerde ontwerp houdt rackruimte vrij en bespaart kosten omdat het aantal componenten kleiner is en gedeelde voeding en koeling in de BladeSystem behuizing wordt gebruikt. De Cisco MDS 8-Gb fabric switch ondersteunt VSAN, een industriestandaard voor fabricvirtualisatie, die een efficiënter gebruik van het netwerk mogelijk maakt. De N-Port Virtualizer FlexAttach modus stroomlijnt de infrastructuur doordat er minder domeinen hoeven te worden beheerd en servers zonder impact op het SAN kunnen worden toegevoegd of verplaatst. Geavanceerde trafficbeheerkenmerken optimaliseren de fabric. Beheer is eenvoudig dankzij een reeks geïntegreerde tools en switchbeheer is geïntegreerd met HP BladeSystem beheer, wat een unieke, uniforme oplossing biedt voor server- en opslagbeheerders.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Switchingcapaciteit 192 Gbit/s
Poortsnelheid 8-Gbps Fibre Channel

Gewicht en omvang

Gewicht 1,33 kg

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 26.67 x 35.71 x 11.43 mm
Aantal poorten 12
Maat 26.67 cm (10.5")
Ondersteunde protocollen Fiber channel
Bladetypen (ondersteund) HP BladeSystem c-Class
Gewicht 1.33 kg (2.93 lbs)
Multimedia Small Form-Factor Pluggable Plus (SFP+) en Small Form-Factor Pluggable optische transceivers
Switchmodellen In de fabriek geconfigureerde 12-poorts en 24-poorts modellen
Upgrademogelijkheden Standaard 12-poorts model is uitbreidbaar tot 24-poorts
Onderhoudseigenschappen Cisco MDS 9000 familie CLI (Command Line Interface), Cisco Fabric Manager, Cisco Fabric Manager Server (optioneel), Cisco Enterprise Package (optioneel)
Software (optioneel) Cisco Fabric Manager Server voor HP BladeSystem c-Class (optioneel), Cisco Enterprise Package voor HP BladeSystem c-Class (optioneel), Cisco FMS Enterprise Package bundel voor HP BladeSystem c-Class
Software (vereist) None

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Switches
Hewlett Packard Enterprise AJ906A 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ906A 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

AJ906A
€ 229,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS9000 4Gb FC SFP SW 4000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS9000 4Gb FC SFP SW 4000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

AE379A
€ 540,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training IT-cursus

Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training IT-cursus

HF383E
€ 671,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ837A
€ 95,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ838A
€ 133,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Small Business SAN Starter Kit Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Small Business SAN Starter Kit Rack (2U) disk array

AP847B
€ 10.151,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit Rack (2U) disk array

AP848B
€ 16.468,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise P2000 Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise P2000 Rack (2U) disk array

AW567B
€ 7.193,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise P2000 Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise P2000 Rack (2U) disk array

AW568B
€ 7.514,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/24 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 14.4TB Bundle 14400GB Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/24 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 14.4TB Bundle 14400GB Rack (2U) disk array

BV903B
€ 11.125,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller Bundle 21600GB Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller Bundle 21600GB Rack (2U) disk array

C8R17A
€ 19.458,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 FC MSA w/4 600 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TV disk array

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 FC MSA w/4 600 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TV disk array

H6Z81A
€ 4.858,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 FC Dual Controller 3600GB Rack (2U) Zwart disk array

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 FC Dual Controller 3600GB Rack (2U) Zwart disk array

H6Z83A
€ 6.063,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2C36E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U2C36E garantie- en supportuitbreiding

U2C36E
€ 2.299,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2C40E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U2C40E garantie- en supportuitbreiding

U2C40E
€ 3.094,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2C48E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2C48E IT support service

U2C48E
€ 3.787,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2D03E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U2D03E garantie- en supportuitbreiding

U2D03E
€ 1.847,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U0X60E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0X60E IT support service

U0X60E
€ 2.269,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U0X64E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0X64E IT support service

U0X64E
€ 2.876,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise HX472E IT support service

Hewlett Packard Enterprise HX472E IT support service

HX472E
€ 1.026,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise HX476E IT support service

Hewlett Packard Enterprise HX476E IT support service

HX476E
€ 1.424,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3F25E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3F25E garantie- en supportuitbreiding

U3F25E
€ 976,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC DC w/4 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TVlite disk array

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC DC w/4 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TVlite disk array

E7V87AM
€ 4.664,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200 Zwart, Geel

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200 Zwart, Geel

QR482A
€ 11.073,00
Op voorraad
Opslagbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7400 Zwart, Geel

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7400 Zwart, Geel

QR483A
€ 19.928,00
Op voorraad
Computerbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack 2400W Zwart, Grijs computerbehuizing

Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack 2400W Zwart, Grijs computerbehuizing

681842-B21
€ 13.358,00
Op voorraad
Computerbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack 2400W Zwart, Grijs computerbehuizing

Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack 2400W Zwart, Grijs computerbehuizing

681840-B21
€ 5.808,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC

221692-B26
€ 167,00
Op voorraad
Telefoonkabels
Hewlett Packard Enterprise 50m LC-LC 50m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 50m LC-LC 50m LC LC Glasvezel kabel

221692-B27
€ 232,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise MDS Fabric Manager Server Enterprise Package for BladeSystem c-Class LTU

Hewlett Packard Enterprise MDS Fabric Manager Server Enterprise Package for BladeSystem c-Class LTU

TC318A
€ 7.542,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2NJ0E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U2NJ0E garantie- en supportuitbreiding

U2NJ0E
€ 2.496,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2NJ1E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U2NJ1E garantie- en supportuitbreiding

U2NJ1E
€ 3.127,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR MDS 8/12c+8/24c FC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR MDS 8/12c+8/24c FC

U2NJ2PE
€ 731,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller Bundle 28800GB Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller Bundle 28800GB Rack (2U) disk array

C8R16A
€ 22.192,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4 Year 24x7 MDS 8/12 BLD Fab FC

Hewlett Packard Enterprise 4 Year 24x7 MDS 8/12 BLD Fab FC

U4YL5E
€ 1.687,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1Y

Hewlett Packard Enterprise 1Y

U4XA5PE
€ 448,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd MDS 8/12 BLD Fab FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd MDS 8/12 BLD Fab FC SVC

U4XY3E
€ 570,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U4XZ6E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U4XZ6E IT support service

U4XZ6E
€ 811,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise U4YB0E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U4YB0E IT support service

U4YB0E
€ 1.071,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise U4YM8E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U4YM8E IT support service

U4YM8E
€ 2.117,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7450 Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7450 Rack (2U) disk array

C8R37A
€ 61.865,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1MF5PE

Hewlett Packard Enterprise U1MF5PE

U1MF5PE
€ 467,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1MF6PE

Hewlett Packard Enterprise U1MF6PE

U1MF6PE
€ 683,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1MF7PE

Hewlett Packard Enterprise U1MF7PE

U1MF7PE
€ 858,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, CDMRMDS8/12/24CFSwPCSVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, CDMRMDS8/12/24CFSwPCSVC

U1MF8PE
€ 1.064,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, MDS8/12c8/24CFSw PC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, MDS8/12c8/24CFSw PC SVC

U1MF9PE
€ 889,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U5E81E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5E81E IT support service

U5E81E
€ 2.167,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U5E82E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5E82E IT support service

U5E82E
€ 2.916,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U5E83E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5E83E IT support service

U5E83E
€ 3.638,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U5E87E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5E87E IT support service

U5E87E
€ 2.753,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTR24x7CDMRMDS8/12c8/24CFSwProCrSv

Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTR24x7CDMRMDS8/12c8/24CFSwProCrSv

U5E88E
€ 3.684,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U5G22E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5G22E IT support service

U5G22E
€ 4.579,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7450 Rack (2U) Zwart, Geel disk array

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7450 Rack (2U) Zwart, Geel disk array

C8R35A
€ 30.534,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7200 400000GB Rack (2U) Zwart disk array

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7200 400000GB Rack (2U) Zwart disk array

QR488A
€ 21.636,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise AJ907A 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ907A 8000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

AJ907A
€ 2.156,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 140,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ836A
€ 93,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ833A
€ 61,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ834A
€ 65,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

AJ835A
€ 70,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/12 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 7.2TB Bundle 7200GB Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/12 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 7.2TB Bundle 7200GB Rack (2U) disk array

BV914B
€ 6.594,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller Rack (2U) disk array

C8R14A

Normale prijs: € 6.466,00

Actieprijs € 5.027,00

Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS Dual Controller LFF Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS Dual Controller LFF Rack (2U) disk array

C8S54A
€ 6.767,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise MSA 1040 2-port Fibre Channel Dual Controller LFF Storage Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise MSA 1040 2-port Fibre Channel Dual Controller LFF Storage Rack (2U) disk array

E7V99A
€ 3.214,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise MSA 1040 1200GB Rack (2U) Zwart, Grijs disk array

Hewlett Packard Enterprise MSA 1040 1200GB Rack (2U) Zwart, Grijs disk array

E7W00A
€ 3.325,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise MSA 1040 Rack (2U) Zwart, Grijs disk array

Hewlett Packard Enterprise MSA 1040 Rack (2U) Zwart, Grijs disk array

G7Z48A
€ 3.652,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 Rack (2U) Zwart, Grijs disk array

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 Rack (2U) Zwart, Grijs disk array

G7Z53A
€ 6.214,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular Rack (2U) disk array

AP845B

Normale prijs: € 6.031,00

Actieprijs € 5.077,00

Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller SFF Modular Smart Array System Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller SFF Modular Smart Array System Rack (2U) disk array

AP846B
€ 6.365,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...