Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 1.980,00
korting!
Hewlett Packard Enterprise EML E-Series 103e Base Tape Library tape-autoloader/library (AG104B)

Hewlett Packard Enterprise EML E-Series 103e Base Tape Library tape-autoloader/library (AG104B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 23.894,00

Actieprijs € 21.914,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AG104B

EAN: 0882780360242 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP EML E-Series 103e Base Tape Library

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise EML E-Series 103e Base Tape Library

The HP Enterprise Modular Library (EML) E-series Tape Libraries provide reliability, scalability & manageability with robust data protection and investment protection in heterogeneous Storage Area Network (SAN) environments. The EML delivers superior data availability with protection against SAN event disruptions using the built in HP Extended Tape Library Architecture (ETLA). You can flexibly scale to 1515 TB compressed (2:1) storage capacity or 16.1 TB/hr compressed (2:1) throughput performance from rack-ready or factory racked configurations. Easily manage the EML remotely while simplifying complex environments with logical library partitioning. The EML delivers a centralized encryption key management solution through Secure Key Manager (SKM) & provides hardware encryption with the LTO-5 & LTO-4 Ultrium tape drives. The EML delivers value through highly reliable data protection, agility through modular scalability and simplicity through ease of management.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Formaat 12U
Cartridgehouder 103

data storage devices

Standaardcapaciteit 309000 GB
Standaard interfaces 8 Gb Fibre Channel Port and; 4 Gb Fibre Channel Port per controller or; 4 Gb Fibre Channel Port and; 4 Gb Fibre Channel Port per controller; Depending on drive type
Ondersteunde Magnetische tapetypes LTO-4 Ultrium 1840; LTO-3 Ultrium 960
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen AES 256-bit; With LTO-4 or LTO-5 drives only

Data-uitwisseling

Overdrachtssnelheid 4 Gbit/s

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH) 1219.2 x 903 x 2190 mm
Gewicht 274,5 kg

Overige specificaties

Slot-type 103 (5 in configurable load port)
Aantal drives 0; Included
Data-overdrachtssnelheid 3,4 KB/s

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise AF581A 3.6m Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF581A 3.6m Zwart electriciteitssnoer

AF581A
€ 57,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ837A
€ 106,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ838A
€ 149,00
Op voorraad
Lege datatapes
Hewlett Packard Enterprise C7972AN LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7972AN LTO lege datatape

C7972AN
€ 740,00
Op voorraad
Tape-collectie
Hewlett Packard Enterprise EML Redundant Power Supply tape array

Hewlett Packard Enterprise EML Redundant Power Supply tape array

AD563B
€ 664,00
Op voorraad
Tape-collectie
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks EML Ultrium 960 Fibre Channel Drive tape drive

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks EML Ultrium 960 Fibre Channel Drive tape drive

AD568B
€ 7.577,00
Op voorraad
Tape-collectie
Hewlett Packard Enterprise EML e2400-FC 4Gb Controller tape array

Hewlett Packard Enterprise EML e2400-FC 4Gb Controller tape array

AD569B
€ 5.746,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise EML Command View License

Hewlett Packard Enterprise EML Command View License

T3663A
€ 6.844,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise EML Secure Manager License

Hewlett Packard Enterprise EML Secure Manager License

T3664A
€ 6.844,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 157,00
Op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise AF583A 2.5m C19 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF583A 2.5m C19 stekker Zwart electriciteitssnoer

AF583A
€ 79,00
Op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise E7806A 4.5m C19 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise E7806A 4.5m C19 stekker Zwart electriciteitssnoer

E7806A
€ 79,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ836A 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ836A
€ 78,00
Op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise AF576A 3.6m C19 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF576A 3.6m C19 stekker Zwart electriciteitssnoer

AF576A
€ 88,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

AJ835A
€ 82,00
Op voorraad
Lege datatapes
Hewlett Packard Enterprise C7972A 200GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7972A 200GB LTO lege datatape

C7972A
€ 42,00
Op voorraad
Lege datatapes
Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800 GB 400GB LTO

Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800 GB 400GB LTO

C7973A
€ 36,00
Op voorraad
Lege datatapes
Hewlett Packard Enterprise LTO-3 Ultrium 400GB LTO

Hewlett Packard Enterprise LTO-3 Ultrium 400GB LTO

C7973AL
€ 577,00
Op voorraad
Lege datatapes
Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800GB LTO

Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800GB LTO

C7973AN
€ 577,00
Op voorraad
Lege datatapes
Hewlett Packard Enterprise C7973W 400GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7973W 400GB LTO lege datatape

C7973W
€ 41,00
Op voorraad
Reinigingstapes
Hewlett Packard Enterprise C7978A Cleaning cartridge reinigingstape

Hewlett Packard Enterprise C7978A Cleaning cartridge reinigingstape

C7978A
€ 106,00
Op voorraad
Barcode-labels
Hewlett Packard Enterprise Q2002A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2002A barcode-label

Q2002A
€ 139,00
Op voorraad
Barcode-labels
Hewlett Packard Enterprise Q2007A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2007A barcode-label

Q2007A
€ 132,00
Op voorraad
Barcode-labels
Hewlett Packard Enterprise Q2008A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2008A barcode-label

Q2008A
€ 132,00
Op voorraad
Lege datatapes
Hewlett Packard Enterprise C7971A 100GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7971A 100GB LTO lege datatape

C7971A
€ 70,00
Op voorraad
Lege datatapes
Hewlett Packard Enterprise C8014A 200GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C8014A 200GB LTO lege datatape

C8014A
€ 752,00
Op voorraad
Lege datatapes
Hewlett Packard Enterprise C7973WL LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7973WL LTO lege datatape

C7973WL
€ 721,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...